Wpis z mikrobloga

Nocne przemyślenie - wyjaśni mi ktoś czemu wiele osób (co dziwne, sporo z tagu) strasznej wścieklizny dostaje na słowa wywodzące się z tagu jak "ok oski" czy odmiany "chuopa" itd.? Przecież niektóre wypociny normików/pseudo przegrywów to jest jakiś kosmos xD zawsze "zamknięte" grupy miały własny system porozumiewania się, za czym też szły specyficzne dla danej grupy słowa. A Ci debile dostają nerwicy o to xD to tak jakby pójść do klasztoru i się #!$%@?ć "aaa Ty wyłysiały salcesonie, jaki znów refektarz - normalnie mów stołówka, ja jebe xD".

Obcowanie z normikami to udręka, jak u papaja niżej.
#przegryw
Sig_mar - Nocne przemyślenie - wyjaśni mi ktoś czemu wiele osób (co dziwne, sporo z t...

źródło: papaj komp

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Zawsze staram sie pisac poprawnie po polsku i jak widze co sie tutaj czasami odwala, to mi witki opadaja - gwalt na jezyku polskim. Jeszcze chlopa przezyje, ale cala reszta mnie irytuje. Od jakiegos czasu poprawiam wszystkie swoje wiadomosci tak, zeby nie uzywac slangu.
  • Odpowiedz
  • 0
@akaisterne: @SHOGOKI: Przecież jesteście na tagu który charakteryzuje się takim a nie innym słownictwem - jak w przykładzie wyżej, do mnichów też byście się w klasztorze dopieprzali że mówią tak a nie inaczej? Albo do kogos z tagu gielda że rzucają słowami hermetycznymi dla ich środowiska? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To dopiero żenada i wieśniactwo...Już nie mówiąc o tym że "smiechy chichy" a sporo tych słów
  • Odpowiedz
@Sig_mar ale ja nie jestem na żadnym tagu, wyjaśniłem ci dlaczego ludzie się kwurwiają jak czytają te gównowpisy i widzę chuop czy ośki to przestaje czytać
  • Odpowiedz
  • 0
@SHOGOKI:

Najczęściej te słowa się pojawiają na #przegryw...protip, możesz go zablokować ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że czasem się przewinie w innym temacie czy wpisie takie słowo no to trudno. Też mam kilka tagów na czarno a widzę wpisy z nimi powiązane. Przewijam dalej. Jak to często się wmawia tutaj "wszystko w Twoich rękach". Także tag na czarno, a jak się coś pokaże to nie płakać
  • Odpowiedz
@Sig_mar: To nie jest ewolucja, tylko proces zupelnie przeciwny. Zachowujecie sie jak postacie z filmu Idiokracja. Czasami mnie cos rozbawi i nie powiem - ucieszylem sie, ze Szyszka wrocil z tymi swoimi tekstami, ale nigdy nie rozumialem zabawy w robienie bledow - dla mnie to totalna zenada i nie chce w tym uczestniczyc.
  • Odpowiedz
  • 1
@akaisterne: Tag się zachowuje jak postacie z Idiokracji bo...używają swoich hermetycznych, dla danego środowiska, słów? Hę? Idąc tym tokiem myślenia to trzeba zdelegalizować wszystkie jakieś grupy które się posługują własną odmianą języka. Ba! Cały internet do anihilacji - nikt jak internet nie zdegenerował języka i sposobów komunikacji.

To nie jest ewolucja, tylko proces zupelnie przeciwny


Bo to nie jest ani to ani to - po prostu grupka osób sobie używa, stworzonych
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Jezyk sluzy do komunikacji. Robienie bledow utrudnia ten proces. Nikt sie tutaj nie uwaza za oswieconego. To ty probujesz dorobic do tego gadania jakas ideologie. Zaakceptuj moze, ze nie wszyscy sie musza z toba zgadzac. Bedzie ci sie latwiej zylo.
  • Odpowiedz
  • 1
@akaisterne:

Jezyk sluzy do komunikacji. Robienie bledow utrudnia ten proces.


No i właśnie te słowa do tego służą dla tej grupy osób - komunikują. One nie są z błędami, one zostały stworzony, że mają tak wyglądać...rozumiesz to? Bo jeśli się czepiasz słowa "chuop", myśląc że każdy taki błąd robi to się trochę zagubiłeś. I nie, to nie jest dorabianie ideologii tylko tłumaczenie, które nie dociera xD nawet mimo przykładów, przerażające -
  • Odpowiedz