Wpis z mikrobloga

#perfumy

Dobry,
Mireczki wiem, że z naszym ukochanym rzetelnym Jeremiaszkiem ostatnimi latami nie było zbyt w porządku przede wszystkim mentalnie, ale czy ktoś się orientuje co się z nim dzieje ostatnio, on coś bierze ? na ostatnich dodanych filmach wygląda jak jakiś przechlany żulik z pod dworca centralnego...z pięknej wykremowanej modelowej buźki nie zostało już nic.
19wuer91 - #perfumy 

Dobry, 
Mireczki wiem, że z naszym ukochanym rzetelnym Jeremias...

źródło: 2024-06-02 20_16_40-(385) Best Long Lasting Fragrances From My Table - YouTube

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@19wuer91 Perfumy zawierają różne fówna destabilizujące równowagę hormonalną, mi od pk 7 lat w temacie wywaliło bardziej bęben i powypadały włosy ale ja robię ok 3-8 psików dziennie a Jeremiaszek pewnie z 20, na pewno bez wpływu na zdrowie takie psikanie nie pozostaje
  • Odpowiedz
@sameowoce Niemiec z polskimi korzeniami. Popularność zdobył właśnie nagrywając o perfumach i przedstawiając je w taki przystępny dla każdego sposób. Te weź na randkę, tę są słodkie itd, dynamiczny oscarek że spoko charyzma, koniec końców okazało się, że jest zbyt dynamiczny ( ͡º ͜ʖ͡º). Jeremy Fregrance
  • Odpowiedz