Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Felipe aka córkosyn vel Lil'Moomin rozważa wyjazd do kraju Tajów. Podobno złagodzili warunki wizowe dla:
1. Wolnych szczelców. 2. Cyfrowych nomadów. 3. Ludzi chcących zgłębić tajniki tajskiej kuchni, sztuki, muay thai...Myślę ze Filip ma tu z czego wybierać...
Do tego okazuje się, że tajskie społeczeństwo jest mocno starzejące się, potrzeba ludzi do pracy, zwłaszcza tak gruntownie wykształconych jak córkosyn. Rzont tajski nawet wyślę specjalny samolot do Siem RIP (taka dziura) żeby tylko młody mumin w końcu do nich zawitał i zaczął dzielić się swoją wiedzą wyniesioną z najlepszych londyńskich szkół. HOWGH!
B1ES - #raportzpanstwasrodka Felipe aka córkosyn vel Lil'Moomin rozważa wyjazd do kra...

źródło: 389749832749832749723974

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Wolnych szczelców. 2. Cyfrowych nomadów. 3. Ludzi chcących zgłębić tajniki tajskiej kuchni, sztuki, muay thai...


@B1ES: przynajmniej on nie wpasowuje się w ani jedną z kategorii ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@darth_invader: "Tak, całe życie kobiety nie mam, sam muszę to robić. Tak samo gotować i inne rzeczy... robić. Konia walic nie raz, o! Mogę tak powiedzieć, bo nie mam kobiety, a nieraz się chce."

"Ja nie lubię, się ogółem y.. wys-ławiać"

Psznie sobie zje, i będzie myśleć o cyfrowym budaprenie...

Takiego pooli..glote to przyjmą z otwartymi rękami, okun
Szumigajowy - @darth_invader: "Tak, całe życie kobiety nie mam, sam muszę to robić. T...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@B1ES: taki filmik od Alicji, partnerki Piotra Pająka aka Podróże Wojownika widziałem ostatnio na Instagramie odnośnie nowych zasad wizowych w Tajlandii. prawdopodobnie to właśnie je miał na myśli Filip. przepraszam za długi link, ale przynajmniej nie trzeba wchodzić na Instagrama lub wrzucać tego nagrania na zewnętrzne serwery ¯\(ツ)/¯
https://scontent.cdninstagram.com/v/t66.30100-16/121223705_478818924713504_3262280827636534995_n.mp4?_nc_ht=scontent-atl3-1.cdninstagram.com&_nc_cat=108&_nc_ohc=N8x6C4-k2T4Q7kNvgEbUrRg&edm=APs17CUBAAAA&ccb=7-5&oh=00_AYArX1XVT9PC6rpaWDdXaX8sJ_pv1LMvHt8mtAzk135RWw&oe=665EA441&_nc_sid=10d13b
  • Odpowiedz