Wpis z mikrobloga

  • 0
@bacaa90 zabawne, że wytykasz mi argumentum ad personam po czym sam robisz to samo w stosunku do mnie. Widzisz skoro pytasz co zarzucam tej rozmowie - spieszę z odpowiedzią. Otóż poza wspomnianym przez Ciebie "scenicznym, przerysowanym outfitem" co potraktować można jedynie jako formę cyrku, dziwactwa czy wątpliwej ciekawostki ta rozmowa nie wnosi absolutnie nic. Żadnych wartości, żadnego przesłania, żadnej wiedzy - a jedynie obraz człowieka, który ma problem najwyraźniej natury psychicznej. Zarzucam
  • Odpowiedz
@hugoprat: To był bardzo fajny wywiad. Fajnie, że pojawiło się tam na przykład pytanie dotyczące tego, jak się zwracać do drag queens, bo ma to zastosowanie właściwie do wszystkich osób, których płci się nie jest pewnym (głównie osoby transpłciowe), bo to obala mit prawicowców, którzy płaczą, że jeśli kogoś nieświadomie zmisgenderujesz, to zaraz Cię homokomando zgarnie do obozu reedukacyjnego.
  • Odpowiedz
  • 1
@repro5 "NOWA JAKOŚĆ" - ironizowałem, sądziłem, że to oczywista ironia.

P.S ta koalicja nie doszła do skutku ponieważ konfa wcale nie chciała takiej koalicji - co całkiem niedawno przyznał długonosy (tfu!) Morawiecki, wspominając, że kontaktował się z wieloma politykami wielu partii w tym konfy - bezskutecznie. Ja natomiast mam szczerą nadzieję, że kiedyś tak się właśnie stanie i konfa obejmie samodzielnie rząd. Ale szanuje Twoją opinie i zdanie.
  • Odpowiedz
Żadnych wartości, żadnego przesłania, żadnej wiedzy - a jedynie obraz człowieka, który ma problem najwyraźniej natury psychicznej. Zarzucam tej rozmowie jej fakt zaistnienia tj. niegospodarność wydawnictwa moich pieniędzy. Rozrzutność na promowanie ruchu, który stanowi w Polsce znikomy procent i nie wnosi absolutnie nic pożytecznego.


@hugoprat: Tak jak myślałem xD Zaczyna się standardowe prawackie sranie o "wartościach". Taka pałka dla jałowych intelektualnie, postsowieckich konserwatystów do okładania tych, którzy im do światopoglądu nie
  • Odpowiedz
  • 0
@bacaa90 lubię oglądać mądre i wartościowe rzeczy, które wnoszą coś istotnego - czy to źle? W porządku jeśli lubisz oglądać tego typu materiały Twoja sprawa, masz takie prawo. Ja mam prawo komentować tego typu materiały i będę to robił. Tymbardziej, że za to płacę. P.S i znowu ad personam ziomeczku ojjj...
  • Odpowiedz
@hugoprat: Skoro cię nie interesuje, to czemu oglądasz? Mnie kabarety niezbyt jarają, a nie mam nic przeciwko nim w publicznej TV.

Rozrzutność na promowanie ruchu, który stanowi w Polsce znikomy procent i nie wnosi absolutnie nic pożytecznego.

W sensie drag queens? Rozrywka jak rozrywka, niektórym się podoba.
Albo inaczej: dlaczego uważasz to za zaburzenie? To jest postać sceniczna, odgrywana. Na chłopski rozum: chłop się za babę przebrał wykorzystując przesadną, karykaturalną estetykę.
  • Odpowiedz
  • 0
@atrakurium słuchaj ale ja nie mam nikomu za złe, że ogląda, że mu się podoba i jest szczęśliwy. Do stu katów! ( ͡º ͜ʖ͡º) MA DO TEGO PRAWO i ja to prawo szanuje. Proszę o szanowanie również mojego prawa do opinii i komentowania - na tym polega wolność słowa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@hugoprat: W porządku, czyli jeśli Twoja Stara pominęłaby (inb4: forma żeńska, bo się odnosimy do tej postaci, a jak się utożsamia w rzeczywistości, to nie wiem, pewnie chłop, bo tak jest najczęściej) te "osoby artystyczne" to już by było wszystko okej? Po drugie - czy zwracanie się do jakiejś osoby w preferowany przez nią sposób to zaburzenie, które wymaga interwencji specjalisty? Pominę kwestię mylenia "sex" z "gender", bo my nie o
  • Odpowiedz
@hugoprat:

A ja to widzisz sprawdziłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) czasem nie trzeba zgadywać.

Przecież to dokładnie to, co napisałem, odnosimy się do postaci, nie do "aktora". Taka konwencja, podobnie jak, nie wiem, nazywanie okrętów "she". Chyba że w dowodzie ma Twoja Stara, nie wiem. xD

1. nie - dalej źle wydane pieniądze podatnika. 2. Tak - to wymysł i lewacka nowomowa. 3. No to high five.
  • Odpowiedz
sto razy bardziej wolę oglądać takie pocieszne osobliwości, niż kolejną transmisje mszy z ciemnej góry ¯\(ツ)/¯

@Kotouak: A ty kim jesteś, że telewizja publiczna ma dostosowywać swoją ramówkę pod gusta twoje a nie innych?
  • Odpowiedz