Wpis z mikrobloga

  • 16
@Kotouak miejsce "pociesznych osobliwości" jest u specjalisty a nie w fotelu w tvp. Dla mnie byłoby najlepiej gdyby nie było i jednego i drugiego jeśli mam być precyzyjny.
  • Odpowiedz
@hugoprat: nawet jeśli, to dopóki czubek nie zagraża sobie i innym, to nie musi się leczyć, dopóki nie wyrazi takiej chęci.
@banzi a ja tam lubię sobie popatrzeć jak chłop się za babę przebrał. Wesołe takie
  • Odpowiedz
@banzi: o dlatego jest to co jest, bo tacy jak ty nie mają silnych poglądów, a przestrzeń ideologiczna nie pozwala na próżnię. Odrzucasz religię narodową, w jej miejsce wchodzi judaizm, islam i lgbt.
  • Odpowiedz
  • 4
@repro5 stawiasz mnie przed wyborem między złym a złym - a ja takich decyzji co do tego, które z dwóch złych opcji jest lepsze podejmować nie chce. Obie są złe, za obie płacę ja i Ty i obie równie bardzo mnie martwią. Na drugą część Twojego pytania odpowiadam: nie, nie tęsknię. Liczyłem na NOWĄ JAKOŚĆ - A otrzymałem kolejne szambo lecz z nowym kierowcą szambiarki.
  • Odpowiedz
@hugoprat: czy poza scenicznym, przerysowanym outfitem gościa jesteś w stanie coś merytorycznie zarzucić tej rozmowie, czy twoje możliwości intelektualne zaczynają i kończą się na prostackim ad personam i odmienianiu słowa "uśmiechięty" przez wszystkie przypadki (HAHAH ALE B E K A MATI UŚMIECHNIĘTA BOLZGA HEHE)

  • Odpowiedz
@hugoprat: A ja uważam, że TVP na kanałach tematycznych powinno puszczać zarówno msze z Jasnej Góry jak i wywiady z transami. Podatki na TVP płacą zarówno katole jak i skrajne lewaki, więc każdy powinien mieć coś dla siebie. Nie tylko Ci na wszystko oburzeni i wielce poważni, co to by chcieli "elitarnego widowiska" w TV oglądanej przez 200 osób w kraju, mającego polegać tak naprawde nie wiadomo na czym. Puścisz film
  • Odpowiedz
@hugoprat: czytam komentarze uśmiechniętych i az mnie wzdryga od poziomu zidiocenia. JEDYNY argument w całej szopce to "a za pis....". Nie wolno krytykować dyktatora ani obecnego rządu. Tylko superlatywy. Inaczej jestes konfusem albo mateckim. Smutne ze barany maja sie za kogos lepszego niz typowa baba z pisu xD
  • Odpowiedz
urocze jak sie pienicie że ktoś jest uśmiechnięty, jakby bycie poważnym spiętym katolem było jakąś pozytywną cechą


@gejfrut100: niby wykształceni a nie kumają ironii. Wasz fuhrer tak was nazwał dodajac ze jestescie lepsi bo świadomi swoich wyborów xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@hugoprat: Nie wiem o jakiej jakości mówisz. Poziom TVP, które osiągnęło dno mułu za sprawa kurskiego (z deka jest odwzcierdleniem tego czlowieka) i przyzwyczaił społeczeństwo do pewnego poziomu polaryzacji. Trudno jest takie cos odkrecic, bo obecny przekaz moze byc nudny w stosunku do tego, co bazowało głównie na najnizszych negatywnych emocjach. PIS pokazal jak mozna manipulowac ludzmi i mielismy 8 lat prania mózgów. Mimo wszystko obecna TVP jest duzo lepsza telewizja
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: no i fajnie. Dla każdego coś fajnego - w końcu to telewizja pu-bli-czna. Czyli dla każdego w społeczeństwie. Ktoś chce to se obejrzy chłopa przebranego za babę, ktoś chce to se obejrzy mszę, a jeszcze inny obejrzy "gwiazdy chodzą po sznurku".
  • Odpowiedz