Wpis z mikrobloga

@elemenTH nie ma co odpisywać temu frustratowi @Usmiech_Niebios bo on tylko potrafi wyzywać randowomych ludzi co już udowodnił swoim komentarzem.

@Usmiech_Niebios widzisz misiaczku… w swoim życiu spotkałem dwa megauberprzegrywy. Dwukrotnie dałem się nabrać na te #!$%@?, że świat jest zły i że oni są pokrzywdzeni przez los.
Zaoferowałem mieszkanie (mam umwblowane mieszkanie „pracownicze”) oraz pracę na dobrych warunkach. Niestety po pół roku okazało się, że to całe #!$%@? o przegrywie to jedna
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ignacy_Patzer i tego jest cale mnóstwo! I ja też nigdy nie przeczę, że istnieje #trueprzegryw ale to są naprawdę wyjątki. Zawsze używam też słow „większość” „prawie wszyscy” „niektórzy”.
Nigdy nie wrzucam całości do jednego worka bo zdaję sobie sprawę z tego, że są ekstremalne przypadki gdy nie ma co ratować.
No ale niestety większość to zwykłe pasożyty które wykorzystują coś nad czym można pracować do tego żeby zbudować sobie strefę komfortu i
  • Odpowiedz
No ale niestety większość to zwykłe pasożyty


@Notes: wymienisz nicki tej większości którą przeanalizowałeś na tagu? Przecież ty nawet boisz się wymienić z nicków osoby których zachowania potępiasz, bo jesteś leniwym tchórzem więc piszesz banały "nie wrzucam do jednego worka ale na pewno istnieje grupa która nie pracuje tylko gnije i to jej cisnę, ale w życiu nie wymienię jej z nicków i postów bo moja "pomoc" ogranicza się do czucia
  • Odpowiedz
@BuddieHip czy te bestie są teraz z tobą w pokoju?

A tak na poważnie to czemu niby jestem bestia? Bo uważam, że trzeba pracować na siebie i nad sobą? No to faktycznie straszny ze mnie człowiek xd
Poza tym jestem człowiekiem do rany przyłóż… ale jeśli ktoś ma takie schematy, że woli się zamknąć chociażby przede mna - zwykłym człowiekiem to chyba raczej coś z tą osobą jest nie tak a nie
  • Odpowiedz
A tak na poważnie to czemu niby jestem bestia? Bo uważam, że trzeba pracować na siebie i nad sobą? No to faktycznie straszny ze mnie człowiek xd


@Notes: ponieważ wyżywasz się na "przegrywach" którzy według ciebie gniją a których boisz się nawet wymienić personalnie z pseudonimów. Twoja "pomoc" jest absolutnie bezużyteczna, za to twoja toksyczność jest widoczna dla sporej liczby osób jak @BuddieHip . Do tego z jakiegoś dziwnego powodu kiedy
  • Odpowiedz