Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakieś słuchawki do #xbox #xboxseriesx tak do 300 zł?
Rzuciły mi się w oczy Astro A40 na allegro za 300 I myślę czy to legit opcja xD bo słuchawki z tego co widzę w recenzjach są bardzo dobre ale swoje lata już mają.
Macie może jeszcze jakieś doświadczenia z Razer Blackshark V2 czy HyperX Cloud?
Bezprzewodowe od Microsoftu całkiem mi się rozpadają już więc nie mam zamiaru ich kupować drugi raz xd
#sluchawki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hugenot111 na allegro są dostępne powystawowe Turtle Beach Stealth 700X Max za 280. Brałbym, sprawdził czy wszystko ok i śmigał. Mam wersję bez Maxa, moje mają mniejszą baterie a i tak ładuje je może raz na miesiąc. Dźwięk jest super (polecam kupić sobie apke Dolby atmos za 10 zł, najlepiej na pepperze kodów poszukać), mikrofon też, możesz jednocześnie się po Bluetooth podłączyć do telefonu i odbierać rozmowy, działa na protokole xboxa,
  • Odpowiedz
  • 0
@PanPawelDrugi Muszą być kompatybilne z Xbox Series, więc odpadają. No i stricte chce żeby mikrofon był na pałąku i lepiej zbierał dźwięk.
@Kultafon Obecnie mam Xbox Wireless Headset właśnie, i jak audio oraz patent z pokrętłami mogę pochwalić to wykonania nie mogę xD są już po gwarancji i od leżenia w szafce i zakładania na głowę schodzi już cała eko skóra z muszli, pałąk słuchawek z obu stron pękł a
  • Odpowiedz
  • 0
@MannaR Kurde, słuchawki fajne ale moje zboczenie skupia się na "powystawowe" xD
Te Astro za 299 zł są niby nowe i niby oryginalnie zapakowane ale coś mi mówi że to może być fake xd
  • Odpowiedz
@Hugenot111 niby tak, ale imho lepiej powystawowe (które se ocenisz i zwrócisz za free) niż możliwe podróby xD Astro nie znam, a te z czystym sumieniem mogę polecić.
  • Odpowiedz