Wpis z mikrobloga

Dziś mam taką rozkmine w #pracbaza Dlaczego ludzie wiecznie biegną na autobusy? Są rozkłady jazdy w aplikacji, jak dojadę interneciem. Można na żywo zobaczyć większość pojazdów gdzie jest, i nagle zdziwienie że autobus jedzie punktualnie na przystanek a jego nie ma. Serio wystarczy kilka minut wcześniej z domu wyjść i bez biegu na spokojnie czekać. Kierowca odjedzie to on jest #!$%@? a nie typ co go nie było na przystanku. Serio ludzie sami sobie robią problemy, dziś są takie ułatwienia, że masakra. Moim zdaniem spóźnialski pasażer to taki który nie ma szacunku do tych którzy grzecznie czekali punktualnie i do kierowcy. Jedyny pasażer na którego mogę zaczekać to taki który ma przesiadkę z tramwaju czy innego autobusu a nie ktoś kto sobie zamyka bramkę jak mnie widzi i nagle bieganie. Teraz jadę przed czasem jestem, gość mnie widzi biegnie i buta gubi komicznie to wyglądało. Nie zgubił by jak by grzecznie czekał. Ja tam zawsze minimum 10 minut przed planowym przyjazdem grzecznie czekam w rezultacie ponad 4 lata temu ostatnio biegłem za autobusem. #oswiadczenie #gownowpis #komunikacjamiejska #autobusy
Lardor - Dziś mam taką rozkmine w #pracbaza Dlaczego ludzie wiecznie biegną na autobu...

źródło: temp_file6611967179116487883

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TrollingMasterNinja no i właśnie dziś sobie o czasie jeźdze jedyny autobus który dziś przez te wsie jedzie raz na 2h a ci zamiast grzecznie czekać biegną na ostatni moment. Tym dłużej obserwuje ludzi tym więcej widzę iż sami sobie tworzą problemy serio chciałbym mieć takie problemy jak oni bo znam ich proste rozwiązanie
  • Odpowiedz
@Lardor

Dlaczego ludzie wiecznie biegną na autobusy?


Nie wiem dlaczego inni ale ja ostatnio biegłem i nie dobiegłem.
Wyszedłem z pracy o 6:03 i mam przystanek dosłownie pod firmą po drugiej stronie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Duszqable no to jak ci przed czasem odjechał to możesz pisać skargę na pisze o sytuacjach kiedy jestem przed czasem punktualnie i po czasie. Nie ma dnia i kirsu by ktoś wielce spóźniony niebiegł. I wielce jak na niego nie zaczekam i jadę punktualnie to bluzgi w necie pisze jak by nie mógł popatrzyć, że przez własną głupotę się spóźnił. Lepsi są co biegną przez środek ulicy i z ślepego punktu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sberatel nie nudzi tylko to są moje obserwacje życiowe które ma na co dzień obserwuje dużo i nie rozumiem. Akurat w życiu mam mało czasu na nudę nie pamiętam nawet jak to jest być znudzonym
  • Odpowiedz
@Lardor: ja się czasem zatrzymam jak mam dobry czas albo jak widzę kogoś kto regularnie jeździ
jak jestem spóźniony to pokazuję na zegarek na ręce a jak widzę starą babę z tobołami to lekko zwalniam, a jak już widzę ulgę na twarzy to odjeżdżam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale u nas ogólnie jest czilera bo firma dopuszcza odchyłkę czasu +5/-10 a jak ktoś dzwoni na skargę
  • Odpowiedz