Wpis z mikrobloga

O widać moderacja dotarła do wpisu xD i usunęła komentarz @ekt_um
Mieli podstawę bo był użyty umiarkowany wulgaryzm w komentarzu wobec moderacji. Poza tym, było opisane jak Smokk od dawna atakuje spamuje i flooduje użytkownika efilist (a także innych użytkowników) i moderacja nic z tym nie robi, natomiast bez problemu banuje użytkownika efilist, za małe nawet przewinienie, jak to z wami jest? Czemu jesteście tacy pobłażliwi wobec Smokk'a? Pochwalcie się, o
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: Obrażanie użytkowników w naszym serwisie jest zabronione. Kolejny nieprzyjemny komentarz pod adresem innego użytkownika może skończyć się zablokowaniem konta.

aha, ale Hala można wyzywać, stalkować i floodować, z tym już nie ma problemu. z resztą mnie też Smokk stalkował na starym koncie, bo raz gdzieś napisałem komentarz że nie ma nic po śmierci xD zgłaszałem go np za flood i zawsze było "nieprawidłowe"
typ jest odklejony i robi co
  • Odpowiedz
@ekt_um: @bylem_simpem @Manumortis

Moderacja usunęła cały wątek, w którym "Smokk" przyznał się do stalkowania "efilist". Odpowiedzieli, że to z powodu namawiania do samobójstwa, a nic takiego nie miało miejsca, @qew12 tylko opisał ogólną sytuację jak to robią nataliści. Nie odnieśli się natomiast do wpisu Smokk'a, gościu ewidentnie jest pod protekcją. Jeszce proszą o linka do konkretnych treści gdzie Smokk narusza regulamin, treści które usunęli. Screena do wpisu
kopawdupeswiniom - @ektum: @bylemsimpem @Manumortis

Moderacja usunęła cały wątek, w ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@janekhe A moderacja ma to w p****e, a mieli zwrócone uwagę na to, że jeśli gościu rzeczywiście zgłasza użytkowników w tysiącach to może to wpływać na bany. Ale nie oczekujmy profesjonalizmu od moderacji47.
  • Odpowiedz