Wpis z mikrobloga

Rozważam powrót do pływania, po około 20 latach XD pływałem w gimnazjum dość sporo, potem długo długo nic i obecnie w wieku 32 lat chyba czas wrócić :) czuję przynajmniej chęci by znowu tego spróbować.

Jakie okularki polecacie, w mega niskiej cenie? Myślę max 50-60 pln, więcej będzie mi szkoda, skoro nie wiem nawet czy mi się nie odechce za 2 miesiące.
Na miejskich basenach w #warszawa wymagają czepków. Coś polecacie w tej kwestii, czy wszystko takie same i totalnie obojętnie co wezmę?
#plywanie
  • 8
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak ja tam toleruje czepki lyrca tylko. Silikonowe mnie wkur.. A nie zależy mi na prędkości przelotówek xd okulary to akurat dobrze wydać ze 140 zł na jakieś speedo co dobrze trzymają głowy zamiast się wkurzać ze woda wlatuje lub oczy wychodzą z orbit 😁
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak o ile nic się nie zmieniło to na Warszawiance nie masz obowiązku zakładania czepka.
Jeśli kiedyś pływałeś „dość sporo” to najtańszych okularków jak „szwedki” chyba nie trzeba podpowiadać.
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak na Trojdena też masz fajny basen olimpijski.
Także wynocha na zakupy do sklepu sportowego po okularki, czepek i udanego pływania.
Jeśli kiedyś to lubiłeś to nie ma na co czekać, pływanie to super dyscyplina.
  • Odpowiedz