Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja tak mam, że latem nic mi się nie chce XDD.
Niektórzy czekają na tą porę roku z utęsknieniem, a ja kiedy tylko robi się cieplej zaczynam się źle czuć.

Przy temperaturze ponad 20 stopni Celsjusza już czuję się ociężały i zmęczony i napada mnie marazm.

Niby słońce, witamina D i ładna pogoda powinna działać odwrotnie, ale u mnie to się nie sprawdza. Dodatkowo strasznie mnie irytuje robactwo i problem z oparzeniami słonecznymi. Praktycznie co roku się spalę na słońcu nawet jak używam tych kremów z filtrem XD ( których z resztą nie lubię bo są tłuste i czuję się po nich brudny i lepki xd)

#!$%@? mnie tez, że przez temperaturę nawet nie mogę się porządnie ubrać, bo moje letnie ciuchy są gówniane XD a szkoda mi teraz kasy na nowe ubrania. Jeszcze dodam, że ilość ludzi którzy wszędzie łażą bo jest ciepło mnie przerasta. Dosłownie nigdzie nie można w spokoju iść bo wszędzie jest pełno ludzi czy to w sklepie czy w parku czy gdziekolwiek indziej.

Ogólnie nienawidzę lata ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozdrawiam serdecznie

##!$%@? ##!$%@? #zalesie #przegryw ##!$%@? #pytanie #lato
  • 5
  • Odpowiedz
@Jkl777: ja mam najgorszą depresję od maja do sierpnia - tylko się położyć i zdechnąć, wszystko mnie boli, nie mam siły
te długie słonecznie dnie tylko mnie dobijają i #!$%@?ą, dopiero we wrześniu trochę odżywam jak noce są coraz dłuższe xD
  • Odpowiedz
Czy tylko ja tak mam, że latem nic mi się nie chce XDD.


@Jkl777: nie, ja też tak mam, jak już lato się w pełni zaczyna to jest albo upalnie, albo duszno, jedyne na co mam wtedy ochotę to siedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu
  • Odpowiedz