Wpis z mikrobloga

#poznan #bekazpodludzi

Środek miasta, pod samą politechniką poznańską, na ruchliwej ulicy.
Miejsce, które mijają setki ludzi dziennie.
I od dobrego miesiąca wisiał tu cały zestaw plakatów z (tfu) leninem.
Z dumą prezentujący symbole totalitaryzmu przez który zginęły miliony ludzi.
Zapraszający na wykłady w obronie (tfu) lenina - współtwórcy czerwonego terroru i wielkiego głodu 1921-1922.
Przywódcy kraju, który chciał wymazać nasze państwo z mapy, bo "Przez trupa Białej Polski prowadzi droga ku ogólnoświatowej pożodze".

Czemu władza pozwala na działanie organizacji propagującej totalitaryzm - przecież jest to niezgodne z prawem Art. 256.

Czy nikt już nie ma minimum kręgosłupa moralnego by pozrywać plakaty z tym totalitarnym mordercą?

Wyprzedzając pytania - tak wziąłem sprawę w swoje ręce i rozprawiłem się z tą obrzydliwą czerwoną agitacją.
gaca1111 - #poznan #bekazpodludzi

Środek miasta, pod samą politechniką poznańską, na...

źródło: tfu

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
faszyzm z założenia jest totalitarny, komunizm nie.


@Ulyssos: No zgodnie z konstytucją RP komunizm również jest totalitarny- stawiany na równi z faszyzmem. Każdy reżim komunistyczny taki się stawał.
  • Odpowiedz
@gaca1111: to niestety naturalne, tak działa ludzki umysł. Jest kilka kategorii ludzi którzy się na to złapią:

1. Ci, którzy lubią proste odpowiedzi na trudne pytania. Cała ta hałastra od "mieszkanie prawej nie towarem" i "to, że rzeczy kosztują to faszyzm".
2. Naiwni ludzie autentycznie wierzący w całą tę ideologiczną nadbudowę stworzoną na bazie dzieł Lenina. Oni często naprawdę chcieliby dla wszystkich (no, a przynajmniej dla większości) dobrze, tylko nie widzą
  • Odpowiedz
  • 15
@gaca1111 Miras, bardziej przerażające jest to, że cała Unia Europejska w swoich fundamentach jest oparta na socjalistyczno-komunistycznych założeniach. Polecam zapoznać się z osobą Altierio Spinelliego, włoskiego uber-komunisty, który choć wizję komunizmu w wykonaniu Lenina i/lub Stalina odrzucał (głównie przez totalitaryzm tamtych wersji komunizmu, reszta mu pasowała z grubsza), to i tak czy siak stał się jednym z "Ojców Założycieli" UE, promując globalistyczną idee socjalizmu. Nikt się z tym nawet nie kryje. Neokomunizm
  • Odpowiedz
Mówisz, że przynajmniej oficjalnie nie propagują? To znaczy, że nieoficjalnie już tak?

@gaca1111: No są tam na pewno jacyś wariaci, jak w każdych skrajnych ugrupowaniach. Równie wielu takich jest w konfederacji.

No chcieli nieść rewolucję po naszym trupie. Czytaj wymordować tyle ile potrzeba. Czy uważasz zatem, że wasza wspaniała rewolucja jest warta ludobójstwa?

Mordować jeżeli już chcieli to polskich panów.

No rewolucja robotnicza wiele zmieniła - na przykład przyniosła śmierć około
  • Odpowiedz
  • 2
@Yeboy: Dla mnie straszne jest to, że praktycznie nikt nie zadał sobie trudu i 3 minut pracy by to pozrywać. Nie wiem na czym to polega, czy nikt w tym kraju już nie ma jaj by zrobić to co słuszne? Czy ludzie się boją nawet postawić taki bierny opór tej kroczącej czerwonej degeneracji? Będzie tak jak mówił Paździoch w tym memie - dziś im nie przeszkadza porozklejany (tfu) lenin, jutro pójdą
  • Odpowiedz
@gaca1111 W zasadzie obok można by powiesić plakat szkoła majowa rok Hitlera, wykłady z antysemityzu, wyższości rasy panów itd, wychodzi na to samo.

Komunizm nawet jest gorszą ideologią niż faszyzm czy nazizm obiektywnie
  • Odpowiedz
  • 14
@Dragonan:

No nie przestajesz się ośmieszać

Ale nadal nie zaprzeczyłeś, ze nieoficjalnie nadal propagują totalitaryzmu, I nadal nie powiedziałeś, że tego potępiasz więc śmiem twierdzić, że nawet to popierasz

No tylko polskich panów, oczywiście wybacz, ale muszę xDDD

Kiedy bolszewicy przyszli po polskich panów, milczałem,
nie byłem polskim panem.
Kiedy zamknęli katolików, milczałem,
nie byłem katolikiem.
Kiedy przyszli po inteligencję, nie protestowałem,
nie byłem inteligentem.
Kiedy przyszli po kobiety, milczałem,
nie
  • Odpowiedz
Ale nadal nie zaprzeczyłeś, ze nieoficjalnie nadal propagują totalitaryzmu, I nadal nie powiedziałeś, że tego potępiasz więc śmiem twierdzić, że nawet to popierasz

@gaca1111: To ty zdajesz się nie zauważać, że wersja totalitaryzmu wyznawana przez nich jest mniej zbrodnicza niż ta jaką wyznają ludzie w konfederacji od narodowców.

Nadal - nie potępiasz śmierci milionów ludzi. Więc co było to warte waszego czerwonego raju?

Ty nie potępiasz systemów, gdzie znacznie większych ilości
Dragonan - >Ale nadal nie zaprzeczyłeś, ze nieoficjalnie nadal propagują totalitaryzm...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Po pierwsze to ty - jako komunista zostałeś wywołany do tablicy to się wypowiedz - czemu nadal nie chcesz potępić ludobójstwa

@gaca1111: Ale ja jak najbardziej potępiam te ludobójstwa. I nie jestem komunistą. Wiem jednak jak cała historia wyglądała i że zbrodnie dokonane przez reżimy komunistyczne nie różniły się bardzo od innych.
  • Odpowiedz
  • 12
@Dragonan: To powiedz czemu tak długo się wiłeś by powiedzieć że tego nie popierasz? I czemu nadal nie odniosłeś się do zabijania polskich panów i czemu od dobrych 2 godzin próbujesz jak lew bronić godności (tfu) zbrodniarza lenina? Czy nie możemy się po prostu zgodzić, że był on skończonym #!$%@?, a wieszanie jego wizerunku w przestrzeni publicznej jest katastrofalnym kretynizmem?
  • Odpowiedz
@gaca1111: Ja się wiłem? Ja nie jestem twoim sługą, aby wykonywać każde głupie żądanie. W sposób nie oceniający opisuję ci historię. Zbrodnie są zbrodniami. Popełniał je Lenin i jego państwo. Lenin ma jednak zasługi innego typu. Tego nie widzisz. I starasz się nie widzieć, że zbrodnie komunistów nie są niczym niezwykłym.
  • Odpowiedz