Wpis z mikrobloga

Siemaneczko gierkowe świry. Chcę sobie uzupełnić trylogię Hitmana na steamie. Posiadam część pierwszą i drugą. Trójki nie kupowałem, bo już nie pamiętam, czy w ogóle jej nie było na steamie na premierę, czy była i po jakimś czasie ją usunęli. Grałem trochę w game passie, ale stamtąd też ją skasowali, więc na jakiś czas porzuciłem temat. Teraz widzę, że wyszło coś takiego jak Hitman the World od Assassination i jest to niby cała trylogia w jednej grze. Jednak rozbieżność między ceną zwykłej edycji, a deluxe jest kosmiczna.

Tak naprawdę zależy mi tylko na tym, żeby mieć wszystkie mapy i misje, reszta pierdół jak stroje, bronie, gadżety nie jest dla mnie istotna. Co najlepiej kupić, żeby mieć wszystko w tej trójce i czy posiadanie przeze mnie dwóch pierwszych części ma na to jakikolwiek wpływ? Widzę, że mogę kupić albo klucz do trójki z jakiejś kluczykowni (pewnie zapasy sprzed usunięcia gry ze steam), podstawową wersję WoA + osobno dlc (pakiet z dwiema dodatkowymi mapami dwójki, ale czy coś jeszcze jest istotnego?), WoA deluxe... Strasznie to #!$%@?.

Druga sprawa, czy progres z poprzednich gier przejdzie mi automatycznie do trójki/WoA?
#gry #hitman #steam
  • Odpowiedz