Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem... jestem w tym Lidlu co drugi-trzeci dzień i zawsze trafi się jakiś wieśniak, który nie potrafi zrozumieć gdzie są zaznaczone na szaro miejsca parkingowe a zawsze są wolne, bo to duży parking. Natomiast to, że na tagu #elzera większość tablic należy do zgierząt (EZG) to już fenomen. Naukowcy powinni zbadać skąd taki spadek inteligencji następuje po przekroczeniu granic miasta #lodz
WLADCA_MALP - Ja nie wiem... jestem w tym Lidlu co drugi-trzeci dzień i zawsze trafi ...

źródło: golfik

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Zawsze przestrzegam takich miejsc wyłączonych z użytku, oraz miejsc dla niepełnosprawnych. Natomiast u mnie pod Kauflandem, zaraz obok wejścia, zrobili specjalny, wymalowany kwadrat z napisem "POLICJA". Zawsze na nim parkuje, niech się bagietmajstry przejdą xD
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP dlatego nic tak nie bawi jak samochodowe brainlety tłumaczące rozjeżdżanie chodników tym że parkingu nie ma. Jest, tylko niekonieczne w zasięgu kroku od celu.
W galeri mokotów to samo. Nawet w soboty często jest ponad 100 wolnych miejsc. Ale wtedy trzeba dać kilka kroków więc ludzie stają gdzieś na lukach, prswoskretach, przy ścinanie. Żeby tylko winda była w zasięgu wzroku
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP najlepsze sa i tak osoby która zamiast zaparkować 15m dalej wolą wciskać się i łamać się na 5 razy poświęcając na to 2 minuty życia xD wczoraj widziałem agenta który dostawczakiem poświęcił 5 minut na taki manewr parkowania bo podczas pierwszego podejścia zrobił korek XD (20m dalej były normalnie wolne miejsca)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP ja wiem, że Zgierz he he, ale są łodzianie, którzy po własnych skrzyżowaniach nie potrafią się poruszać. Ten fenomen parkowania pod lidlem obowiązuje każdego, niezależnie od rejestracji.
  • Odpowiedz
@xqwzyts:
Może boją się, że po powrocie nie odnajdą swojego samochodu? :D
Oczywiście żartuję :)

Ja kiedy mam obawę, że mogę mieć problem z odnalezieniem własnego auta na parkingu (np. parkingu, na którym pierwszy raz jestem) robię po prostu fotkę, gdzie auto stoi, w szczególności tak, aby na fotce był numer sektora parkingu. W ten sposób nigdy nie szukałem własnego auta.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP mam to samo, pierwsze przy wejściu do sklepu są miejsca dla niepełnosprawnych, jeszcze bliżej wejścia jest przestrzeń nieoznaczona jako miejsca ale wygodnie się manewruje dzięki temu i wygodnie wchodzi do sklepu. I zawsze jakaś prukwa tam zaparkuje mimo dużej ilości miejsc na parkingu, dosłownie 10m dalej. Kiedyś zwróciłem takiej uwagę że tam nie ma miejsca parkingowego to oczywiście odpowiedziała żebyn zajął się własnymi sprawami bo ona nie potrzebuje pomocy
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: u mnie na biedrze tak murzyni zostawiają auto jak idą na zakupy XD pod #!$%@? samym wejściem, cyknąłem kiedyś fote ale znajomi mi mówili jak im pokazywałem że też ich widzieli tak zostawiających auto XD auto #!$%@? towarami ale weszli na ponowne zakupy i gadali z jakąś rodaczką na videorozmowie oczywiście na głośniku i gadając na cały sklep, małe miasto do 10k mieszkańców, prowadzą jakieś kursy językowe czy tańce
malibu99 - @WLADCA_MALP: u mnie na biedrze tak murzyni zostawiają auto jak idą na zak...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz