Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem... jestem w tym Lidlu co drugi-trzeci dzień i zawsze trafi się jakiś wieśniak, który nie potrafi zrozumieć gdzie są zaznaczone na szaro miejsca parkingowe a zawsze są wolne, bo to duży parking. Natomiast to, że na tagu #elzera większość tablic należy do zgierząt (EZG) to już fenomen. Naukowcy powinni zbadać skąd taki spadek inteligencji następuje po przekroczeniu granic miasta #lodz
WLADCA_MALP - Ja nie wiem... jestem w tym Lidlu co drugi-trzeci dzień i zawsze trafi ...

źródło: golfik

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: u mnie pod Lidlem 400 kilometrów dalej jest to samo, parking ogromny, miejsc sporo, a ludzie i tak parkują tuż przed wejściem, albo wzdłuż sklepu, by przypadkiem nie zrobić tych nadprogramowych 30 kroków xD
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP zaparkował tak bo ma 3 kroki bliżej do wejścia. Takie zwierzęta w całej Polsce łatwo spotkać. Wczoraj w Krk pod centrum nauki xD cogiteon chuop zaparkował na drodze pożarowej. Ochrona poprosiła o przepakowanie ale nie było wolnego na parkingu więc zaparkował na przejściu dla pieszych ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@AbaKowner: ale będzie ciepły..
@chaszczyk: może na kursach na prawo jazdy powinien być poświęcony dzień wykładów o tym jak nie należy parkować. Pod blokiem prawie co drugie auto parkuje rurą wydechową do chodnika, jakbym był trochę bardziej rudy to bym dzwonił po straż miejską i niech uczą przepisów mandatami. Ludzie nie znają przepisów i nie myślą (o niczym poza sobą).
  • Odpowiedz
  • 0
rysować kluczami, obserwować


@gejfrut100: radykalnie... Ja normalnie idę spacerkiem ale czasem podjadę autem po ciężkie rzeczy a w nim mam już karne kut^%sy do naklejania i to poza odrobiną wstydu i trudności ze zdrapaniem nic im nie robi..
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: nienawidzę tej mentalności u ludzi xd wiem, że post nie ma nic wspólnego z polityką, ale dałbym sobie rękę uciąć, że ta osoba ma prawicowe poglądy xd
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP

Pod blokiem prawie co drugie auto parkuje rurą wydechową do chodnika, jakbym był trochę bardziej rudy to bym dzwonił po straż miejską i niech uczą przepisów mandatami. Ludzie nie znają przepisów i nie myślą (o niczym poza sobą).


Nie jest to zabronione.
  • Odpowiedz