Wpis z mikrobloga

@stuparevic: tak jak bliżej mi do lewej strony to reddit to jest taki syf, że szkoda gadać xd już kilka lat temu oglądałem sobie taką grupkę ludzi, którzy grali w takie papierowe rpg na komputerowym silniku i wciągnęło mnie to, ale po jakimś czasie było widać, że część grających zaczęła robić jaja albo byli zniechęceni i jak przerwali nagrywanie to napisałem post na ich reddicie, że szkoda, że im się znudziło
  • Odpowiedz
@stuparevic: ja czytałem na bieżąco wczoraj i raczej oprócz banów wyzywających to większość była kłótni o to że to nie był prawdziwy muślin tylko radykał i drugi nurt że nie każdy muślin to terrorysta ale każdy terrorysta to Muslim. Co mnie dziwiło że nikt nie pisał że powinno się mocniej traktować terrorystów - może szybko usuwali.
  • Odpowiedz
@stuparevic: Z Redditem to jest tak, że jest tam dużo rzeczy, ale często trzeba szukać poza oczywistymi subami, bo na tych głównych administracja tuszuje dużo rzeczy

Taką historyjkę opowiem:
Na przykład w momencie, gdy suby newsowe były floodowane przez ludzi wysyłające wysyłające hentaice w ramach "zemsty" powstał subreddit newsowy o nazwie Anime Titties. Funkcjonuje on do dziś, siedzi tam pół miliona osób i jest mniej cenzorowany, bo przez nieprofesjonalną nazwę umyka
  • Odpowiedz