Wpis z mikrobloga

@bardzokiepskotowidze myślę że tak źle nie będzie, wbrew opinii na wykopie oni naprawdę pamiętają wojnę i wiedzą co zrobili naziści, może przez to wiele lat wstydzili się cokolwiek mówić. Ale tak jak mówisz zaraz wykipi.

Do tego Rosja może dołożyć swoją cegiełkę, potrzebne są jakieś szybkie ruchy, co wcale nie jest łatwe jak próbują nam to przedstawić partie populistyczne.
  • Odpowiedz
Zresztą same poprawcie dla afd to pokazuje.


@fraciu: jeśli poparcie dla AfD miałoby być wyznacznikiem "#!$%@?" Niemców, to co najmniej od stycznia muszą być cały czas mniej #!$%@?, bo od wtedy poparcie im spada. Z 25% zrobiło się już 16%, a trend jest dalej spadkowy. IMO do wyborów wrócą na swój poprzedni poziom max 10%. Jak pisałem pół roku temu, że zaraz zacznie im spadać, to ludzie mnie wyśmiewali, bo przecież
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: @rzaden_problem

ten co go próbował powstrzymać ma coś wspólnego z nazizmem czy po prostu głupi mem?


Jeśli nie, to z chłopa powinno się zrobić zwykłego CHADA, a nie #!$%@? naziola.


To zależy od twoich przekonań politycznych. Jeżeli jesteś typową rasistowską konserwą to ta organizacja jest pewnie dla ciebie odpowiednikiem jakiejś armii krajowej czy czegoś. A jak nie masz spranego łba to są to zwyczajne naziole którzy pod przykrywką walki z
  • Odpowiedz
Nadużywając pojęcia naziści nie będziemy wiedzieć gdy pojawią się prawdziwi naziści, bo tak jesteśmy już zobojętnieni na nadużywanie pojęć.


@djtartini1Każde zwrócenie uwagi na poglądy które jak najbardziej mogą być elementem faszolskiej ideologii albo do niej prowadzić spotyka sięod razu z płaczem od nadużywanie słów. To nie jest żadne rozmywanie pojęć, to jest niezrozumienie i niezauważanie niebezpiecznych poglądów.
  • Odpowiedz
@fraciu: oczywiście. Po prostu piszę, że samo w sobie poparcie dla AfD nie jest żadnym wyznacznikiem.

Ja mam swoją teorię, że poparcie im skoczyło w ramach buntu przeciwko innym partiom, a nie w ramach realnego poparcia, a do wyborów spadnie im znowu w okolice 10%.
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: ten rysunek jest tak głupi, że aż muszę skomentować. Żeby chłopakowi leżącemu na ziemi narysować sfastykę na piersiach, co ma wskazywać, że to jakiś neonazi, to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Krytycy islamu po prostu mówią o tym, że islam jest agresywną religią i niesie zagrożenie i trzeba ten problem widzieć i walczyć z nim. A autor robi z niego faszystę. Druga sprawa. Ten #!$%@?ęty islamista dźgał prawą
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: ale ty wiesz że powyższy mem to manipulacja? Pomijając już to że takie pomyłki mogą się w trakcie interwencji wydarzyć i nie są efektem jakieś ideologii tylko zwykłego zamieszania, to akurat w powyższym przypadku ten zglebowany sam się pomylił i #!$%@?ł innego gościa który to powstrzymywał nożownika.
  • Odpowiedz