Wpis z mikrobloga

@CherryJerry: standard moderacji jest sie przyjebywac do osob wybranych. Jak ktos nie jest na tej lisciw to moze grozic komus pobiciem i nic z tego nie bedzie. Jak jest sie w miare popularnym i ludzie w zlosci zglaszaja non stop(pseudofani w pewnym sensie) to sie trafia na liste i z automatu za byle guwno leci poat
  • Odpowiedz
@Theo_Y: właśnie mi spadło. Jak zwykle za szkalowanie moderacji, oni są chyba jakimiś skrytymi użytkownikami.
Podejrzewam, że niedługo znowu będe musiał przejśc na jakieś multi bo ewidentnie ktoś ciągle zgłasza to szkalowanie.
CherryJerry - @Theo_Y: właśnie mi spadło. Jak zwykle za szkalowanie moderacji, oni są...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ogau: Od rządu, nie od partii politycznej. Białek dostawał rządowe pieniądze, które może dostawać dalej, jeśli serwis przejdzie zmianę światopoglądową i będzie promował teraz lewicowe, uśmiechnięte treści i takich też będzie miał moderatorów. A, że Białek jest lasy na kase, to mu tam wszystko jedno od kogo ja dostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile w budżecie znajdą się na to pieniądze.
  • Odpowiedz
które może dostawać dalej,


@Glikol_Propylenowy: dokładnie. MOŻE dostawać, ale tego nie wiesz. Pewne jest tylko, że sponsorował go PiS, a ty i tak potrafisz #!$%@?ć o uśmiechniętych.

BTW czemu boisz się uśmiechu?
  • Odpowiedz
@Ogau: Gościu tak się przyjęło, że o obecnie rządzących, mówi się, że są uśmiechnięci, bo sami to haslo promowali przed wyborami, nie doszukuj się w tym czegoś glebokiego, bo to żałosne. Dobrze wiesz o co chodzi, więc nie wiem czemu udajesz głupiego. ¯\(ツ)/¯
Btw dużo bardziej śmieszy mnie to oburzenie na uśmiechnięta Polskę w jej prawdziwym znaczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszak mamy nie mieć niczego
  • Odpowiedz