Wpis z mikrobloga

Polaków mordowało UPA, na czele której stał Suchewicz i Klaczkiwski.


@eeehhh: To jest w ogóle piękny przykład autyzmu historycznego - zbrodni dokonała organizacja zbrojna, ale już jej część polityczna nic nie miała z tym wspólnego. No ok.

A Żydów 7 października mordowały Brygady Al-Kassam a nie Hamas xddd
  • Odpowiedz
@willard:

zbrodni dokonała organizacja zbrojna, ale już jej część polityczna nic nie miała z tym wspólnego. No ok.


Paaanie, jakich tam zbrodni. Na wykopie ostatnio były wpisy, że dziadkowie i babcie mirków dostawali od SSmanów czekolady i cukierki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To dobre przystojne chłopaki byli, zawsze guten tag mówili, a ich przywódca Hitler to tylko śmieszny pan z memów.
  • Odpowiedz
@eeehhh: tematem ruski trollu, zasadniczo jest przywalanie się przez was, orków do bandery i zupełne pomijanie faktycznych sprawców mordów na Polakach.

I tak trafisz na front, gdzie rozczłonkuje cie ukrainski dron, czego życzę ci z całego serca.
  • Odpowiedz
skończ już te swoje wywody bo w ogóle mnie to nie interesuje. Ukraińcy w wermachtowskich mundurach spalili moim dziadkom cały dobytek. Przestań mi tu więc wywody prawić. A wtedy koleżankę chciałem zgasić i to mi się udało.


@yannikto:
malinq - >skończ już te swoje wywody bo w ogóle mnie to nie interesuje. Ukraińcy w we...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@malinq: spedalaj. Nie będę od ciebie nic pożyczał ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to dla równowagi ruskie w Ostaszkowie rozstrzelali brata mojego dziadka flecie. Więc te obrazki naprawdę wsadź se w d
  • Odpowiedz
za to dla równowagi ruskie w Ostaszkowie rozstrzelali brata mojego dziadka flecie.


@yannikto: ale jednak w internecie burzysz przeciwko Ukraińcom, w momencie gdy jest to najbardziej na rękę ruskim.

#!$%@? mnie obchodzi kto zabił twojego dziadka z NKWD i matkę z PZPRu. Szerzeniem antyukraińskiej retoryki w oparciu o jakieś twoje doświadczenia z pojedynczymi reprezentantami tego narodu, robisz loda po same kule wszystkim obsranym orkom, a w szerszej perspektywie szkodzisz całemu
  • Odpowiedz
Na wykopie ostatnio były wpisy, że dziadkowie i babcie mirków dostawali od SSmanów czekolady i cukierki.


@eeehhh: nie tylko na wykopie. W wielu miejscach w internecie i na wielu spotkaniach rodzinnych już słyszało się podobną retorykę. Oczywiście nie było nic o czekoladach i cukierkach od SSmanów, a o tym, że nie grabili i nie gwałcili na taką skalę jak ruską swołocz, ale rozumiem, że jak przekoloryzujesz to o SSmanach, to
  • Odpowiedz
ale rozumiem, że jak przekoloryzujesz to o SSmanach, to może ludzie zapomną o twoich prymitywnych przodkach z armii czerwonej xd


@malinq: Nie Serhijku, Polacy w przeciwieństwie do ukrów nie robią sobie rankingów co dla Polaków ma być większą tragedią i jak to interpretować przez pryzmat cywilizacyjny, kto to zrobił mniej a kto bardziej brutalnie. Każdy wie, co robili czerwonoarmiści tak samo jak i niemieckie formacje ze swoimi psami - czyli ukraińskimi strażnikami obozowymi, policją i upaincami, wioskowymi widlarzami co przed polskim żołnierzem się chował a skakał z nożem do kobiet i niemowląt. Dla Polaków nie ma różnicy, dla was ze względu na aktualną wojnę, jak najbardziej. Trzeba się przecież wybielać.

Oczywiście nie było nic o czekoladach i cukierkach od
  • Odpowiedz
@malinq: to jest ten słynny błąd przeżywalności - tyle że tym razem na poważnie. Wspomnień ludzi których naziści wyeliminowali nikt nie usłyszy ani nie powtórzy. Z jednej strony miałeś kilkadziesiąt tysięcy ofiar niemieckich, z drugiej kalmukow
  • Odpowiedz
ukrów nie robią sobie rankingów co dla Polaków ma być większą tragedią i jak to interpretować przez pryzmat cywilizacyjny, kto to zrobił mniej a kto bardziej brutalnie.


@eeehhh: nie słyszałem o takich rankingach xD daj jakiś dowód na poparcie swojego #!$%@?

Oczywiście nie było nic o czekoladach i cukierkach od SSmanów
  • Odpowiedz
Wspomnień ludzi których naziści wyeliminowali nikt nie usłyszy ani nie powtórzy


@Gluptaki: Dlatego nic o tym nie wiemy xDDDDDDDDDDDD

Nick adekwatny, nie dziwne, że miałem Cię na czarno.
  • Odpowiedz
nie słyszałem o takich rankingach xD daj jakiś dowód na poparcie swojego #!$%@?


@malinq: Przecież cały czas to robisz, porównując który okupant był lepszy, SSmani czy ruska swołocz, jakby komukolwiek to robiło jakąś różnicę i jakoby komuś to miało dzisiaj pomóc w ocenie. Tak samo jak reszta tępych debili z tamtego wpisu. Ruscy źli bo wiadomo że źli, tylko ci niemcy tacy fajni, a ukry to już w ogóle...
  • Odpowiedz
Hitler też nie mordował, na on nawet nie wiedział o mordach, nie??

Idź stąd OUNińcu


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Tylko Hitlera i Putina różni to, że stali na czele zbrodniczych reżimów, które opracowywały plany zbrodni.

A wasz bandera nawet nie miał wpływu na UPA, bo powstało w czasach gdy gnił w
  • Odpowiedz