Wpis z mikrobloga

Tak jakby ludzie w Polsce dalej nie ginęli na komisariatach.

Może i mają nowe mundury, ale za to nie katują już ludzi przed kamerami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Havun: I te mecze reprezentacji lat 90-tych. Klasyk Polska - Anglia Chorzow 1993.
"Pomarańczowa kurtka oznacza gotowość do walki xD"
fan391 - @Havun: I te mecze reprezentacji lat 90-tych. Klasyk Polska - Anglia Chorzow...
  • Odpowiedz
@Lemon_cheese: giną, ale powiedzmy sobie szczerze, o wiele rzadziej. Wtedy jednak na więcej sobie pozwalano, choćby dlatego, że świadomość praw obywatelskich była o wiele mniejsza po wyjściu z czarnej dupy zwanej komuną.
  • Odpowiedz
@tonawegla: "i pomyśleć jak wiele osób tutaj uważa że to były piękne czasy a teraz jest ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

halloo to ja tak uważam. Wtedy byłem mlody i miałem siły na wszystko, moglem podbić i wyruch@ć świat bez wysiłku, a teraz, no szkoda gadać człowiek się budzi i już go wszystko boli. Żyj szybko umrzyj młodo zdecydowanie mi nie wyszło.
  • Odpowiedz
@fan391: Te pomarańczowe kurtki to lotnicze MA-1 z wojsk amerykańskich (Dokładnie ich repliki/imitacje).
Z jednej strony były czarne lub zielone a po założeniu na drugą stronę były pomarańczowe odblaskowe aby pilot po rozbiciu mógł być łatwiej znaleziony.
Dla mnie one są strasznie niepraktyczne przez to że są takie krótkie i jeszcze w ogóle nie osłaniają szyi.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: Pierwsze słysze zeby jakis 17-20 latek chwalił jakieś lata komuny xdd Zobacz sobie komentarze pod jakimiś starymi filmami pokazującą polskie z lat 80-90, czasami mi na FB wyskoczyły, znaczna wiekszosc komentarzy to wlasnie starsi po +40 lat piszący że kiedyś to było, ze teraz wszyscy w telefonach itd xd
  • Odpowiedz
  • 2
@eleganckichlopak: ktoś wyżej dał linka do artykułu - po 7 latach wystąpił o odszkodowanie. Na dole dam cytat z którego wynika że masz racje co do nękania w szkole


Poleciały głowy, niektórzy policjanci musieli pożegnać się z pracą. Kibic wytoczył sprawę stacjom telewizyjnym, które nie przysłoniły mu twarzy w nadanym materiale. 17-letni wówczas chłopak stał się obiektem szyderstw kolegów i znajomych, doczekał się też obraźliwego przydomku.
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta: a ty dziadek widać że ustruj ten pamiętasz doskonale i elegancko manipulujesz cytowanym tekstem xD
przecież typ wyraźnie napisał o filmach z lat 80-90 czyli końcówki PRL, a ty sobie wziąłeś liczbe 90, zmieniłeś formę z jaką napisał 'lat' i dopisałeś do tego swój wysryw
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta: przyznam że nie czytałem twojego wcześniejszego wysrywu dziadku, myślałem że odnosisz się tylko do tego jednego komentarza
Widzę też że ciśnięcie komuś o to że jest dzieciakiem to nie tylko domena dorosłych 16latków. Co cię męczy dziadku? Jakie masz kompleksy z powodu swojego starczego wieku? Nie chcą ci zmienić obsranego pampersa czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta: aż mi slinka cieknie
no #!$%@?łem się bez powodu, sorry dziadku hormony mi buzujo. Już ci przyznałem racje i tak jak mówiłem nie przeczytałem na co odpowiedzią była odpowiedź na którą odpowiedziałeś
Bez złej krwi, miłej nocy ze zmienionym pampersem ;)
  • Odpowiedz