Wpis z mikrobloga

Mirki, macie w życiu osoby, których nie możecie zapomnieć pomimo upływu wielu lat? Chodzi mi o jakieś platoniczne miłości, obiekty westchnień. Ja do tej pory nie mogę sobie z tym poradzić, nawet zajęcie się czymś nie pomaga
  • 71
  • Odpowiedz
@pakoraban: Koleżanka, lubiliśmy się i tyle bez jakiś głębszych podtekstów. Jedna z bystrzejszych jakie spotkałem. I lepiej sie zestarzała niż reszta znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Było fajnie razem pobalować i nie tylko bez żadnych głębszych zobowiązań czy zabawy w "miłośc" czy "uczucie" które by zepsuło nasz kontakt czy coś bo i tak by nie wyszło. Regularny kontakt niby mamy ale to już nie wróci i
Niebobrawny - @pakoraban: Koleżanka, lubiliśmy się i tyle bez jakiś głębszych podteks...
  • Odpowiedz
jak masz tak duży opór, że diewczyna była w związku i uprawiala seks i nie jest dziewicą to sumę jest twój problem


@zbiggniew_woddecki2: Tak sobie tłumacz :) Psychologia raczej mówi, że już nigdy się do ciebie nie przywiąże emocjonalnie. No ale ...można i w używanych gaciach po kimś chodzić, przecież nikt nikomu nie broni.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: ludzie którzy nie uprawiają seksu go przewartościowują. To czynność fizjologiczna jak sranie. Pewnie srałeś kiedyś w markecie czy tam na stacji benzynowej xd Jakby miała 30 partnerów to bym się brzydził, ale jednego po tym jak sam ją rozdziewiczyłem to mnie nie boli. W szczególności że obskoczyłem "kilka" dziewczyn w tym czasie, także nie wiem po co miałbym się tym zamęczać. Dziewicy moim wieku (37) i tak już nie
  • Odpowiedz
ludzie którzy nie uprawiają seksu go przewartościowują. To czynność fizjologiczna jak sranie.


@zbiggniew_woddecki2: No nie, to mózg i emocje, uczucia wyższe i psychologia. Ja bym nie chodził w czyichś osranych gaciach...
  • Odpowiedz