Wpis z mikrobloga

  • 24
@crystalek10 wykształcenie jest ważne, bo chcę być z kobietą, z którą mogę porozmawiać na swoim poziomie intelektualnym, zawód - bez znaczenia, z wyjątkiem bycia "pracownicą seksualna". Preferuję nauczycielki, tłumaczki I programistki. Akurat mój różowy jest lektorka czeskiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crystalek10: no jakby jej zawód był tym ponoć najstarszym w świecie to no cóż podziękuję

wykształcenie i rodzaj pracy często skutecznie sugerują pewne cechy, które są dla mnie ważne, ale nie są przez nie definiowane
  • Odpowiedz
@crystalek10 jak szukałem panienek na Tinderze to jednak podświadomie zwracałem uwagę raczej na te z wyższym i wolałem je niż laski po zawodówce, bo potrafiły składać zdania złożone i prowadzić rozmowę, ale żadna w tym reguła, bo najlepiej i tak mi się finalnie gadało z laską, która wykształcenie miała żadne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1086
@crystalek10 kobieta jak się facetowi spodoba to może pracować w biedronce na kasie i nie ma to znaczenia ale w drugą stronę to już tak nie działa
  • Odpowiedz
w sumie b dobrą daną do zadanego pytania byłoby jeszcze takie o wiek odpowiadających, bo myślę, że to może różnicować odpowiedzi


@crystalek10: Właściwie to wiek faceta odpowiadającego na to pytanie nie ma znaczenia, to się po prostu nie zmienia z wiekiem, bo i po co? Raczej jak się facetowi spodoba kobieta i mają podobne zainteresowania to reszta jest bez znaczenia. Dla kobiet z wiekiem tak- to ma znaczenie co robi
  • Odpowiedz