Wpis z mikrobloga

Aplikacja McDonald's i KFC w Polsce juz nie obsługuje iPhone z iOS niższym niz 16, skandal! Jakoś apki na Niemcy śmigają normalnie, #!$%@? mnie to porzucanie wsparcia, przecież tam sa takie algorytmy do wyświetlania gówno kuponów w tych apkach że musisz mieć jak najnowsze oprogramowanie.
#smartfony #iphone #mcdonalds #kfc
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 1
@cr6d jakiś gówno programista się pewnie rozesral i sie bojom może ze ktos 0daya wykorzysta żeby se kilka pkt dodać do darmowego cisa
  • Odpowiedz
@JanStanislavOdbyt: nie mają bo na 9 letnim androidzie nikt i tak tego nie potwierdzi bo żaden nie przetrwał takiego czasu użytkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cr6d z tego co widzę to dużo appek ma minimalną wersję ios 15 więc i tak i tak niedługo pewnie będziesz musiał myśleć o zmianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@nietopies ale czemu mam myśleć o zmianie jak telefon super działa, ja rozumiem że może nie trzeba robic nowych featersow na legacy systemu ale utrzymać po prostu ostatnią wspieraną funkcjonalność to jaki problem, wielu producentów apek tak robi a tym bardziej takie korpo jak McDonald czy KFC na to stać
  • Odpowiedz
@cr6d przecież do tych apek możesz podpiąć karty kredytowe, to chyba oczywiste, że trzeba mieć na bieżąco apki w kontekście bezpieczeństwa;i być może w nowej wersji są ułatwienia dla deweloperów, precz z twoim legacy
  • Odpowiedz
@cr6d u mnie zadziałało przytrzymanie ikony i kliknięcie np. „Moje M” i wtedy już nie było, że trzeba pobrać nowszą wersje tyko normalnie wbiło się do aplikacji
  • Odpowiedz
@cr6d: nie mam srajfona ale powiem ci tez ze nie mam apek: do kupowania butow raz na 2 lata (CCC np) apek do byle czego co jest na WWW. Apek do kuponow z MC odkad Mc #!$%@? ceny w kosmos i zbanowal apki proste, lekkie z kuponami (Firm trzecich) a tylko pozwolil na swoja z trudnym logowaniem, zamulona, wkurzajaca. Polecam ten styl zycia.
  • Odpowiedz
@cr6d: lol ja niedawno w projekcie przestałem wspierać iOS 13 a ile było nad tym dyskusji zanim zapadła decyzja biznesowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cr6d ... Smartfon to jest tylko sprzęt... A oprogramowanie należy zmieniać jeżeli tylko jest taka możliwość bo od tego są różnego rodzaju poprawki.
... Jak masz nawigację w samochodzie to rozumiem że też masz taką sprzed ilość tam lat i nieaktualniona:)
... Poziom wykopków codziennie mnie zaskakuje oczywiście na minus...:)
  • Odpowiedz