Wpis z mikrobloga

@roooooot: Nadal często jest problem z częściami. Nie mówię o najnowszych samochodach z grupy ale przykładowo VW Polo na końcówkę drążka czekalem 3 tygodnie.
Są pewne ekstrema ale przeważnie większość części przychodzi do 2/5 dni. Włącznie z całymi silnikami czy skrzyniami.
  • Odpowiedz
@roooooot: nie sądzę aby tak klasyfikowali klientów, może po prostu czekasz na części lub wyszło coś dodatkowego. U mnie np naprawa się przedłużała bo wymienili najpierw jedną rzecz, okazało się, że nic to nie dało więc wymienili drugą, a później trzecią.

Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć z czego wynika opóźnienie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@roooooot: Powiem tak u mnie w serwisie VW brakuje obecnie 17 mechaników. Warsztat opustoszał. Wszędzie gdzie nie spojrzę to jest ogromne ssanie na pracowników. Więc jeśli nie chodzi o części a o kolejki to wcale się nie dziwię że ludzie czekają całymi tygodniami
  • Odpowiedz
@roooooot: w Lexusie trwa zawsze tyle ile mowia lub krocej. Nigdy mi sie nie przedluzylo chyba ze z mojej winy bo np januszowalem na czesciach i szukalem swoich xD W niemieckiej konkurencji widze traktuja Was jak zwierzeta xd
  • Odpowiedz
@roooooot: Ja miałem taką sytuację w renomowanym serwisie BMW: mailowo napisali mi, że na termin czeka się do 10 dni roboczych. Wcześniej miałem podjechać na wstępne podpięcie samochodu do komputera. Podjechałem, samochód pozwolili zostawić. Grzecznie przeczekałem 2 tygodnie kalendarzowe zgodnie z tymi 10 dniami roboczymi, ale po 3 tygodniu zacząłem się niecierpliwić i napisałem uprzejmego maila. Dzień później samochód pierwszy raz wjechał na podnośnik, mechanicy na bieżąco informowali mnie o
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88 nie no 10’tygodni to nie, ja przez cały czas używałem furę bo to jakieś głupoty do naprawy. Dopiero tydzień temu oddałem w poniedziałek, zrobili trochę u blacharza i teraz nie ma miejsca w kolejce
  • Odpowiedz
@roooooot: zależy od salonu. Mnie się toyota guzdrze z powypadkowa naprawą supry już 6 miesiąc, a to najdroższa fura w ich ofercie xd

Oczywiście dali auto zastępcze, ale tą chr mogą sobie wsadzić
  • Odpowiedz