Wpis z mikrobloga

nie moge rozmawiac z ludzmi ktorzy maja depresje albo jakis gorszy czas…..swoim zachowaniem, irytuja mnie na maksa
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@stormi zobaczymy jak sama przeżyjesz jakaś większą osobistą tragedię.

Z pozycji pięknej i mającej zapewniony byt kobiety świat wygląda zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
chcialabym, niestety, w tych czasach co druga osoba wstaje z kijem w dupie i czeka na rozwiazanie jej problemow przez innych


@stormi: Wiesz, czasami ludzie szukają wsparcia w zupełnie obcych osobach, bo są zupełnie JUŻ słabi psychicznie i szukają każdej możliwej pomocy. Może jak kiedyś przeżyjesz coś naprawdę traumatycznego, to zrozumiesz. Póki co unikaj takich ludzi jak Ci to tak bardzo przeszkadza i żyj swoim życiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi ale ja nie mówię że nie przeżyłaś. Poprostu niektórzy są bardziej wrażliwi i nie mają się do kogo odezwać.

Sam miałem taki okres w życiu i staram się tutaj czasami dać odrobinę wsparcia takim osobom.

Rozumiem że kogoś to może wkurzać ale mając wybór między ignorowaniem a zrozumieniem wolę to drugie. Niby niewiele ale czasami wystarczy że się ktoś wygada i jest lepiej
  • Odpowiedz
@stormi: Nie chcę nikogo oceniać, ale ja sporo przeżyłem w życiu i patrząc na to co wypisujesz, to śmiem wątpić, że coś traumatycznego przeżyłaś w życiu. Jeżeli się mylę, to wybacz. Chodzi mi o to, że niektórzy ludzie podczas jakiejś dramy w życiu nie mają nikogo komu mogli by się zwierzyć a to wynika z tego, że są słabi psychicznie i szukają oparcia. Wiem, że to czasami #!$%@? jak ktoś
  • Odpowiedz
@stormi: skoro przeszkadza Ci takie towarzystwo, to się po prostu nie zadawaj z takimi ludźmi.
I nie, złamanie paznokcia to nie jest osobiste traumatyczne przeżycie
  • Odpowiedz
  • 0
@t2000 ja raczej wychodze z zalozenia, ze kazdy ma swoje problemy, rozumiem sie pozalic, jak cos sie stanie, ja nie mowie o tym, mowie o osobach ktore codziennie maja zly humor, zly dzien, mowia w kolko jak to im nic nie wychodzi, jak to nienawidza swojej pracy, swojego zycia i jak tak sluchasz dzien w dzien to az na psyche Tobie siada i meczy, ja nie mam ochoty tego wysluchiwac, raz
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi generalnie to dzisiaj sam staram się unikać narzekania i jojczenia, wolę się skupiać nad tym gdzie pojadę na wakacje czy pracować nad czymś fajnym (ʘʘ)

Próbuje to tłumaczyć, żeby koncentrować się na pozytywach, patrzeć w przód żeby później nie gadali że nikt im nie próbował zmienić perspektywy.

Ale każdy wybiera sam co chce robić ze swoim życiem, ja coś od siebie napiszę, dam trochę wsparcia ale
  • Odpowiedz
  • 0
@t2000 ale kto mowi o wykopie? ja mowie o zyciu realnym, calkowicie w dupie mam, czy jakis srykopek z zoltymi papierami ma zly dzien
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi no to skoro masz taki temperament...
Nikt ci przecież nie każe robić za terapeutę, ba z chłopami to uważał bym jeszcze bardziej bo czesto dopóki nie uderzy w dno to niczego w sobie nie zmieni i będzie jojczeć bez końca
  • Odpowiedz