Wpis z mikrobloga

@Orbiter01: polacy uwielbiają przepłacać i wszyscy wielcy producenci to wiedza sprzedajac nam elektroniczke czy auta po jakis chorych cenach. a stomatologia to chyba tania dosc, wszyscy pol-angole i pol-niemcy przyjezdzaja do polski robic zęby xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Quazu Studia stomatologiczne w Polsce są za darmo a po nich dentysta z uprawnieniami do wykonywania zawodu może założyć swoją własną działalność a później nawet dużą klinikę więc powiedzenie, że zostanie dentystą coś kosztuje to przesada już więcej kosztuje zostanie kierowcą tira c plus Ce niż studiowanie stomatologii...... Zrozumiałym byłoby to, że ceny są takie wysokie jak ktoś musiałby wydać 300 000 zł na studia dentystyczne... Ale są za darmooooo!!! Nic nie
  • Odpowiedz
@Orbiter01: prawko które może zrobić yeti po podstawówce jednorazowym wysiłkiem i kosztem to faktycznie to samo co wieloletnia edukacja, później odbębnianie stażów i utrzymywanie się w tym czasie z własnej pracy często w obcym mieście, godząc naukę z #!$%@?. Aha, i jeszcze nie zapominajmy o wyjęciu z dupy hajsu na założenie kliniki haha xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Quazu Nie obrażaj kierowców, żeby zostać kierowcą tira c plus Ce trzeba zdać test na spostrzegawczość i testy na inteligencję jak i również przejść pozytywnie rozmowę z psychologiem. Nie przeczę, że zostanie dentystą wymaga więcej zaangażowania i wysiłku niż kierowcą zawodowym nie mniej jednak zostanie kierowcą zawodowym nie jest takie łatwe.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Nie obrażam, a co do tych testów to wystarczy widzieć i nie być upośledzonym, jak raz je przejdziesz to ich odnawianie to w zasadzie formalność i pójście po pieczątkę i zostawienie kasy. Wiem bo je przechodziłem.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Były zadania logiczne polegające na uzupełnianie ciągu liczb, ale to się robiło w parę osób w salce, jak ktoś nie ogarniał to babka pomagała i gadała jak do debila zmuszając do wyciągnięcia wniosków, byle przepchnąć xD Naprawdę trzeba mieć srogie deficyty żeby tego nie zdać.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: chodzisz do drogich specjalistów.
Kanalowe leczenie za trzy kanały to 1100zl i to za leczenie z maszyną, co kosztuje ze 100 czy 200k, bo pika jak dojedzie do końca kanału. Ogólnie sztos, w porównaniu do podstawowej kliniki. Ale mam #!$%@? mózg i jeżdżę specjalnie 150km do dentysty, bo u tego nie zaznałem bólu, bo robi dobre znieczulenie.
Nie wiem, bredze.
  • Odpowiedz
  • 0
@booolooo Ja mam na myśli leczenie kanałowe drugi raz stanu zapalnego pierwsze wiele lat temu się nie powiodło. Leczenie kanałowe kosztuje 1500-2000 zł ale ponowne leczenie kanałowe już do 3000 zł.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Niezwiązaną z tematem, te badania miałem robione na zlecenie pracodawcy na zapas żeby później można było mi poszerzyć kwalifikacje. Do czego nie doszło bo się później zwolniłem xD
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Te psychotesty przechodziłem żeby później robić papiery na suwnice, a to jest zakwalifikowane jako praca wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej więc musiałem mieć komplet różnych badań od różnych lekarzy. Na prawko D czy tam D+E jest to samo. Siedziałem w kolejce z ludźmi którzy po to to robili.
  • Odpowiedz
żeby zostać kierowcą tira c plus Ce trzeba zdać test na spostrzegawczość i testy na inteligencję jak i również przejść pozytywnie rozmowę z psychologiem


@Orbiter01: XD
Nom, kierowcami trucków zostają perły inteligencji.

Pozytywną rozmowę z psychologiem. Błagam.
  • Odpowiedz