Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #wybory

PO - kradli, machloje, obiecanki cacanki
PiS - zamordyzm, podział społeczeństwa, kradli bez białych rękawiczek
PSL/2050 PSL to od lat się ślizgają. Hetman z psl był za 0% dla developerów. Hołownia jest między innymi za brakiem gotówki i wprowadzeniem jak najszybszym euro. Jakoś nie widziałem ogromnych sprzeciwów Hołowni jak pomysł obgadywano. Cyk zagrywka pod wybory do PE.
Lewica- dej dej, LGBTQAFHJFDG... Mieeeeeeeszkanie i dla twego kota.
Konfederacja - dostać się, poszczekać i nic nie załatwić. "Geje fe Geje fe".

Nie ma na kogo głosować. Nikt nie chce nic zreformować, wszyscy chcą tylko rozdawać. Ja tak bym chciał, aby nic nikomu nie dawali (jedynie renty i opiekę). Mam wrażenie, że partia, która byłaby rozsądna (miała normalny stosunek do lgbt, aborcji, kościoła itd, taka centra w pełni) i zabrałaby to wszystko w #!$%@? mogłaby na tym skrajnie odwrotnym działaniu zyskać. Czy tyle, aby się dostać kiedyś do sejmu? Patrząc na poparcie PiS i postach typu "Dej dej" to nie wiem. Jednak chciałbym się kiedyś przekonać. ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Odpowiedz
@MajoZZ: Niestety to tylko Ci się wydaje. Kościół ma się dobrze i ludzie go popierający również. PiS nie przez przypadek zbiera największą pule głosów, bo odwołuje się do rzeczy odwrotnych niż które szukasz w partii. Do tego dolicz ok. 10% konfiarzy. Polska jest konserwatywna (w tym złym znaczeniu), nie wygrasz hasłami o których piszesz. Te natomiast podzielają prawie wszystkie pozostałe partie w rożnym stopniu.
  • Odpowiedz
@MajoZZ szukasz partii liberalnej w kraju, który jest skrajnie anty-liberalny i ma sentyment do komuny przy jednoczesnym padaniu na twarz przed księdzem xD Imo niewykonalne, a w młodym pokoleniu nie widać szans, bo część to niestety przedłużenie tego typowego sarmaty Polaczka husarza z domieszką walenia konia do januszy biznesu (wybory konfy), a druga część to sojowi wojownicy sprawiedliwości społecznej SJW, którzy problemy ameryczki przekładają na polskie społeczeństwo (wyborcy lewicy).
  • Odpowiedz