Wpis z mikrobloga

@Karton_ze_szklem: Wyobraz sobie ze idziesz do bankomatu i wybierasz kase. 400 pln. Dostajes 2x 200. I chcesz kupic coca cole. A pani mowi ze nie ma wydac z 200. I zgodnie z prawem ona ma racje a nie Ty. masz kase a i tak nie kupisz. To tyle jesli chodzi o anegdoty.

Nie chce reklamowac bo mi za to nie placa ale niech bedzie. jakos w listopadzie skonczyla mi sie
  • Odpowiedz
jakbyś miał do wyboru zarobić x razy więcej to byś zmienił zdanie.


@Karton_ze_szklem: Ty to chyba mlody jestes. nawet zaryzykuje stwierdzenie ze moglbys mi mowic "tato" :D

ja juz dawno z tego wyroslem. pieniadze to nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: ale pierdoły opowiadasz. Po 20 latach na uop zrozumiałem, że mogę mieć więcej.

Jakbym chcial to jedno slowo i zarabiam 13k/miesiac.


@gorzki99: oczywiście. Podoba ci się wegetacja i wegetujesz. Ja nadrabiam głupotę młodości i zaraz nie będzie hipoteki. Następnie coś z salonu 300-400KM. w międzyczasie jadę gdzie chcę. Kupuję co chcę. Dostaje mandat 400? Najpierw się śmieje, a za chwilę liczę ilość punktów.

Wegetuj dalej za 6500.
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem: NIc nie zrozumiales. Pstrykniecie palcem i bede wegetowal za 13k. Ale nie pstrykam. Bo zrozumialem i doroslem.

A co do hipoteki - to patrz jak nie trafiles:
10 lat temu bralem hipoteke na 30 lat. Teraz mam na oszczednosciowce tyle ze moge splacic chcby jutro. Ale tego nie robie. Ja jade gdzie che i kiedy chce. Zaden problem. A co do kupowania... ja raczej malo kiedy mam kaprys. Ale jak ostatnio mialem to kupilem tv i zestaw glosnikow. W sumie jakies 9k. Za gotowke od reki. A chwile potem lapka za 8,5k, za gotowke od reki. W miedzyczasie se jezdzilem gdzie chce. Wiec tylko mnie utwierdzasz w tym ze sam nie wiesz o czym rozmawiasz. Nawet troche mi Cie zal.

Na UoP zarabiam tyle (a nawet wiecej) niz potrzebuje (i to nawet nie jezdzac na delegacje gdzie wyplata x2). jezdze gdzie che, kupuje co chce. A i odkladam na emeryture bo mnie
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem: :DDDDDD Oski - rozwalasz mnie na lopatki. Ludzie zyja za 4k. Tylko ze oni potrafia zatzadzac finansami. A Tobie trza 8k. Pierdzielony rozwydrzony gowniak. Teraz to mi zrobiles dzien. To ze Ty nie ppotrafisz zarzadzac finansami nie oznacza ze inni nie potrafia.
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem: skoro ja jestem debilem to nawet nie masz pojecia jak sam siebie obraziles. Wyobrz sobie ze niektorzy potrafia zarzadzac swoimi pieniedzmi i bez problemu wyzyja za 4-5k na luzaka. A taki debil jak tyu nawet i za 15k nie wyzyje. Taka to roznica. Ludzie vs. debile.

Ale trzymaj sie - zle ci nie zycze. Tylko moze troce wiecej zyciowej madrosci by Ci sie przydalo. Po poki co masz ujemne
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop_lub_zakop w żadnym. Załóż sobie konto w polskim banku. Kasę że Sparkassy przelewaj na Walutomat i po zamianie na złotówki do polskiego banku.
Inna opcja to Revolut ale to już powinieneś go założyć w Niemczech bo karta nie dojdzie.
  • Odpowiedz