Wpis z mikrobloga

Czy jest zauważalna różnica między tymi dwoma iPadami? iPad Air 4th i iPad Pro 3th generation? Musze zmienić obecnego iPada bo już się rozlatuje i się zastanawiam nad tymi dwoma modelami. I sam nie wiem. Chodzi mi ogólnie o sprawność systemu stąd moją uwagę zwrócił procesor.

Przy okazji czy warto jest brać prefabrykowane ale ze sklepu Apple? Jaka będzie różnica (zauważalna i w użytkowaniu) między tymi a nowymi?

#apple #iphone #ipad #it #technologia #smartfon #tablet #pytanie #pytaniedoeksperta
FeyNiX - Czy jest zauważalna różnica między tymi dwoma iPadami? iPad Air 4th i iPad P...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30 gówno prawda, iPhone 7 działa jak należy do dziś (jakiś czas temu pisałem o tym w osobnym wątku) poza tym 6 lat wsparcia nowego softu i kolejne kilka łatek zabezpieczen to bardzo dużo, prędzej zdechną dwie baterie i obudowa się rozleci. Już nie popadajmy w skrajność.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30 ok bo jak ktoś pisze że Apple celowo postarza bo spowalniają to zazwyczaj chodzi o tego baita jak to spowolniono IP6 na poziomie statystycznym i 7 gdy bateria spadła poniżej 80% a bzdura powielana do dzisiaj
  • Odpowiedz
  • 0
@idziemy_na_grzyby jak zwykle ktoś wykorzystał lukę prawną o braku zapisu bo w codziennym użytkowaniu różnica nie jest zauważalna zwłaszcza że mowa o starych modelach i różnicy na poziomie statystycznym. Ostatnio Google zresztą zapłaciło niemałą karę o braku zapisu ze Google chrome uruchamia proces w tle który skanuje pliki systemu (na wersję PC ale w androidzie też bywały ciekawe akcje). Inna sprawa że większość androidów sama z siebie zaczyna spowalniać, taki samsung
FeyNiX - @idziemynagrzyby jak zwykle ktoś wykorzystał lukę prawną o braku zapisu bo w...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@idziemy_na_grzyby zresztą chyba logiczne i nie wiem kogo dziwi że w przypadku baterii litowo-jonowych im większa degradacja tym mniejsza wydajność. Im bardziej wypalone ogniwa tym ciężej jest utrzymać stałe napięcie nie mówiąc już o pojemności. Po to w iOS jest coś takiego
FeyNiX - @idziemynagrzyby zresztą chyba logiczne i nie wiem kogo dziwi że w przypadku...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz