Wpis z mikrobloga

@AlexBrown:
Myślę, że niewiele jest ludzi uczęszczających na siłkę tylko z jednego powodu ale stawiałbym, że budowanie estetycznej sylwetki to powód top1. Widać po tym jak się ludzie ubierają na siłkę (stroje podkreślające bardzo mocno sylwetkę, odkrywające bardzo dużo ciała), jak przeciągają się przed tymi lustrami i po tym co wrzucają na media społecznościowej. Większość po prostu pali głupa bo nie chce wprost się przyznać do próżności.
Ja zdecydowanie ćwiczę
  • Odpowiedz
  • 1
@AlexBrown Mnie nie obchodzą wyniki w bojach i jestem w nich slaby bo ich nie ćwiczę regularnie i plan zmieniam co 8-12 tygodni. Ćwiczę typowo dla wyglądu i sprawności, nawet myślę o tym by się przerzucić się na crossfit bo gonienie za dużymi ciężarami to tylko nowe kontuzje u mnie. Siła i tak wzrasta, ważne jest to ze jestem lepszy z wyglądu niż rok temu i silniejszy.
  • Odpowiedz
  • 1
@AlexBrown Widzę gości na siłce co ćwiczą i nie są jakoś mega duzi bo to jednak nie są typowe treningi pod sylwetkę, ale na pewno mają lepsza kondycję, większą wytrzymałość mięśniową i mobilność. Sylwetkę może i dobrą zrobisz, ale wydaje mi się że większe benefity są pod ćwiczenia typowo siłowe a nie wytrzymałościowe. Najlepiej łączyć jedno z drugim.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: To nic złego że ćwiczysz tylko dla sylwetki to twoja zabawa. Jak komuś się to nie podoba to nie powinno mieć to znaczenia xd
  • Odpowiedz
@AlexBrown: prawie każdy zaczyna siłownię dla poprawy wyglądu ale problem z treningiem na siłowni jest to że nie jest jakiś super ciekawy. Co mi sprawia frajde to najbardziej dokładanie ciężarów i lubię się spompowaac żeby w lustrze z minutę się poprzypinac ale inne sporty dają większą frajdę jeśli chodzi o sam trening.
  • Odpowiedz