Wpis z mikrobloga

#seks #przegryw #rozowepaski #zwiazki #randkujzwykopem Oto co mogę zaoferować młodym samicom:
- 190 cm wzrostu, lvl 25
- prowadzę siedzący tryb życia, spożywam dużo cukru, a mimo to sylwetkę mam szczupłą bez jakichkolwiek oznak ulania, badania glukozy etc w normie, zęby wszystkie zdrowe
- linia włosów w kształcie mniej więcej litery M od urodzenia (ojciec blisko 60tki i nie ma zakoli)
- penis w stanie erekcji 18 cm
- jestem niezaspokojony seksualnie - niemal cały dzień jestem napalony, więc nie odmówię Ci seksu chyba, że masz okres, ale to wtedy możesz mi obciągnąć
- mogę długo ruchać bez spustu, więc nie ma opcji na 3 ruchy i wór suchy
- golę co 2-4 dni miejsca intymne, pachy, sutki, tors itp (wymagam tego samego od potencjalnych samic)
- jestem niestabilny emocjonalnie (raz czuję się jak Pan Świata, a raz chce się położyć i zdechnąć, często bez większego powodu)
- za mniej niż 2 miesiące na 99% przyszły Pan Magister gówno kierunku, potencjalna praca 5-6 k netto max
- jestem ambiwertykiem, nigdy nie miałem swojej prawdziwej paczki kumpli czy znajomych, z którymi regularnie się widuję czy piszę na messengerze, ale nie mam problemu iść na imprezę czy domówkę, jeśli ktoś zaprosi (od miesięcy siedzę w domu i głównie wychodzę tylko na zakupy)
- regularnie gromadzącą się we mnie agresję rozładowywuję grając w gry i wyzywając się z innymi graczami
- nie mam prawa jazdy ani samochodu
Zainteresowane samice proszę o wiadomość priv. Edycja limitowana, lepszego niż ja nie znajdziecie!
  • 11
  • Odpowiedz
@Felixu: wystraszasz samice tymi 18 centymetrami. To dla większości za dużo a do tego chcesz kilka razy dziennie i schodzi ci długo żeby skończyć.
One nie chcą tyle bólu
  • Odpowiedz