Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Mi wpadł w oko Dulux Ambiance Ceramic, biały kolor w 9l wiadrach wychodzi w okolicach 29 zł/l a na grupie remont4u cztałem że dużo łatwiej się nią maluje niż Magnatem Ceramicznym.
Ale też chętnie posłucham bo też mam taki zamiar ojbać wszystko agregatem na biały kolor (najlepiej jakiś neutralny lub ciepły biały)
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Ja malowałem dół magnatem ceramic, droga jak ciul, zmywa się ok, ale lekko błysk pod swiatlo jest wiec gladzie musza byc idealne i po zmywaniu czegoś moze zostac zmatowiona powierzchnia, ale górę domu teraz jadę magnat ultra matt..kryje git, dobrze się zmywa bez zadnych sladow i tansza plus maskuje nierownosci i niedoskonalosci znacznie bardziej. Na cenę w porównaniu do innych firm nawet nie patrzyłem bo nie miałem zamiaru eksperymentować,
fff112 - @PiersiowkaPelnaZiol: Ja malowałem dół magnatem ceramic, droga jak ciul, zmy...

źródło: 5903973128632

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zabi96: grupy remont4u kgb daven to gnojki wkręceni w sprzedaż, albo swoją albo pośrednią, coś tam umią i mają pomocników, ale sami się na pomocników tylko nadają.
  • Odpowiedz
@skaza: No generalnie to zdążyłem zauważyć że większość to rak totalny i sami pytają się co jak zrobić jak są już u klienta na robocie lub zleceniu, a jak ktoś "normalny" znaczy potencjalny klient zapyta jak coś zrobić to piszą że jak nie ma pojęcia to niech się nie zabiera xD
Albo najlepsze jak klient pokazuje ewidentnie #!$%@? zlecenie i pyta się czy to tak powinno być zrobione to piszą
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabi96 nie ma prawdziwej grupy. Czasem trafisz na rzetelnego użytkownika, lecz on szybko wypada bo albo jest torpedowany przez właściciela i' przyjazne osoby' bo, albo mówi prawdę i podważa ich koncept wiarygodności/fachowości, lub wymęczą tandetnymi zapytaniami na zasadzie - czy jutro będzie padał deszcz i dlaczego jutro.
  • Odpowiedz