Wpis z mikrobloga

Cenzura pełną gębą, ACTA 3.0 a na wykopie cisza? Jedno znalezisko 20 wykopów i jeden post na mikroblogu? A jakieś pierdoły o kredytach mieszkaniowych sobie wiszą? Co do cholery?
Acta 1.0 nie bylo żadnym zagrozeniem a stado baranów prawie się pozabijało na tych protestach
Acta 2.0 juz bardziej ingerowalo w prywatność, ale protesty i tak były nieliczne, imigranci robili większy szum niż kilku nerdów
Acta 3.0 to już najwyższy poziom komunizmu, a nikt nie protestuje ani o tym nie mówi. Dlaczego? Dlaczego im większy zamordyzm tym mniej ludzi protestuje?
Ah, gdyby ten pis był krystalicznie czysty i za każdą aferę wsadzał swojego działacza do mamra, to moze nie przyzwyczaiłyby tak ludzi do dymów i społeczeństwo byloby bardziej obywatelskie.
A przechodząc do skali nienormalności gdyby trzecia droga takie coś wprowadziła. Pluję na wszystkich fajnopolaków którzy zaglosowali na takie coś. Tusk i lewica są hejtowani a nie są tak szkodliwi jak trzecia droga, która cały czas bez przerwy oszukuej swoich wyborców i zdradza polskę, a te geniusze dalej będą glosować na różę thun.. Hańba. Już większy rigcz i mniejszy wstyd glosować na panasiuka czy olszańskiego niz na 3 drogę. "Mowa nienawiści" powinna być ustawowo prawem czlowieka i dozwolona do oporu, każdy czlowiek moze byc legalnie krytykowany, a nie zakazywana.
#acta #acta3 #3d #trzeciadroga #polityka #internet #matecki #fajnopolactwo #mowanienawisci #cenzura #twitter #bekazlewactwa
drobazdy - Cenzura pełną gębą, ACTA 3.0 a na wykopie cisza? Jedno znalezisko 20 wykop...

źródło: Acta3.0

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@drobazdy: a jak ktoś głosował na nich a uważa ten pomysł za szkodliwy to jak wtedy się ustosunkujesz? Głosowałem na nich, bo nic lepszego nie było dla mnie na moment parlamentarnych, w samorządowych nie głosowałem a na europarlament dla beki pójdę oddać nieważny.
  • Odpowiedz
Mowa nienawiści" powinna być ustawowo prawem czlowieka i dozwolona do oporu, każdy czlowiek moze byc legalnie krytykowany, a nie zakazywana.


@drobazdy: Prawo do swobodnej wypowiedzi i krytyki, nie oznacza zgody na zwykłą pogardę dla drugiego człowieka. Można rozmawiać w sposób cywilizowany.
  • Odpowiedz
Odbiegajac od tematu, popatrzyłem sobie na europoslow pl2050 -samo gęste ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyborcy tej partii powinni miec zabrane prawa wyborcze, decyzje o wyborze partii/polityka podejmuja tak samo jak robia zakupy w sklepie. Patrza na opakowanie i elo.
Hrrrr tfu
  • Odpowiedz
@Mopek666:

@drobazdy: Prawo do swobodnej wypowiedzi i krytyki, nie oznacza zgody na zwykłą pogardę dla drugiego człowieka. Można rozmawiać w sposób cywilizowany.


Czyli taki jak pani z lewicy uzna za stosowny? Niedługo będziecie na własne życzenie mieli przydzielony dzienny limit wpisów weryfikowanych xD
  • Odpowiedz
@matrzowoli owszem. Jeśli tylko nie podasz innych danych, jak normalny e-mail, numer telefonu, nie będziesz korzystał z konta bez VPN, to każdy będzie mógł pisać co chce przez VPN albo Tor.

Ustawą chcą wyeliminować to, że ludzie są niemili ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czyli taki jak pani z lewicy uzna za stosowny? Niedługo będziecie na własne życzenie mieli przydzielony dzienny limit wpisów weryfikowanych xD


@DrTRAPH0USE: Raczej sąd niż Pani z lewicy. To do nadawcy komunikatu należy obowiązek, odpowiedniego sformułowania. Czas najwyższy na jakieś realne działanie, bo to, co się dzieje w mediach społecznościowych czy grach internetowych, woła o pomstę do nieba.
Mopek666 - >Czyli taki jak pani z lewicy uzna za stosowny? Niedługo będziecie na włas...

źródło: comment_1632560673Qp6jstej8V5uVV3tWdBzY9

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mk321: bo to moja prywatna tablica na mirkoblogu więc mogę robić co chce tutaj i nie będzie to cenzurą. A ten fajnopolak ogląda kanał zero i inne głupoty + trolluje więc jego opinia się nie liczy dla mnie. Wolę usunąć komentarz niż silić się na jakieś odpowiedzi typu "boli dupka że islamiści w iraku prawidłowo traktują lgbt?"
  • Odpowiedz