Wpis z mikrobloga

#opinie #averso

Heja Mirasy, znajdzie się tu ktoś kto współpracował z kancelarią Averso? Chodzi o wparcie dla ofiar oszustw internetowych. Oni podobno się tym zajmują, a znajomy wp*$&#ł się w niezłe bagno, szuka jakiejś pomocy i trafił na ofertę Averso. Będę wdzięczny za opinie.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moser: kancelaria istniejąca raptem 3 lata z kapitałem zakładowym 5 tys. zł, gdzie właściciela nie można znaleźć w żadnej bazie adwokatów czy w ogóle w Internecie w kontekście tematów prawniczych. Jedyne co to jakieś sponsorowane reklamy w różnych miejscach i opinie wyglądające jak pisane wg szablonu. No nie wiem, jakoś mam mieszane uczucia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Generalnie to nie znam tej całej kancelarii Averso, ale to co piszesz w mojej opinii może być dla nich nieco krzywdzące. No bo po pierwsze – trzy lata doświadczenia jak dla kancelarii specjalizującej się w takiej niszy jak oszustwa internetowe, to całkiem sporo na zbudowanie zespołu i zebranie niezbędnego doświadczenia. Z tego co widzę mają na stronie WWW Averso, wrzucili liczne skany potwierdzające sukcesy w odzyskiwaniu kasy dla ludzi poszkodowanych, więc można
  • Odpowiedz
@damian-zych: pełna zgoda. ocenianie kancelarii na podstawie kapitału zakładowego, etc. to śmiech na sali.

@Moser jak chcesz rzetelną opinię o Averso, to poczekaj na wpis kogoś kto z nimi współpracował.
  • Odpowiedz
  • 1
Dzięki za opinie panowie. Temat współpracy z kancemarią Averso zostawiam sobie jeszcze do przemyślenia. Ale jakby znalazł się ktoś, kto miałby jakieś dodatkowe opinie o nich, to chętnie przyjmę.
  • Odpowiedz
Heja Mirasy, znajdzie się tu ktoś kto współpracował z kancelarią Averso


Ja aktualnie korzystam z usług kancelarii averso. Jak znajdę wolną chwilę to napiszę opinię, bo na razie jestem w robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damian-zych: sorry, w natłoku obowiązków temat opinii o kancelarii averso wyleciał mi z głowy. Ale generalnie wygląda to tak. Swego czasu dałem się naciągnać na tzw. "spoofing" - w skrócie, dostałem maila z powiadomieniem o rzekomych zaległościach w ZUSie i zanim dobrze przemyślałem sprawę, poszedł przelew za rzekome należności wraz z odsetkami. Nie była to można astronomiczna kwota, ale byłem samym faktem oszustwa dosyć p---------y i postanowiłem, że nie odpuszczę.
  • Odpowiedz
  • 2
Znalazłem taką opinię o kancelarii Averso na Goldenline:

Korzystałem z pomocy kancelarii Averso jakieś cztery lata temu. Tak więc trochę czasu minęło, więc moja opinia może nie być aktualna. W każdym razie w tamtym okresie bardzo mi pomogli. Udało im się namierzyć dane gagatka, który okradł mój wirtualny portfel z bitcoinami. Dałem się wtedy nabrać na dziecinie prosty scam, sam nie wiem jak do tego doszło. Otrzymałem maila z informację, że niby
  • Odpowiedz
@DarioOo: Dzięki za opinię o kancelarii Averso. Jak możesz to odblokuj proszę priva, bo mam kilka pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Moser: priv odblokowany, jak coś to pytaj, chętnie podzielę się opinią ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@DarioOo: na pewno odblokowałeś? Bo wciąż nie mogę nic wysłać na PW. A mogę dopytać o Averso tutaj, w wątku? Będziesz miał coś przeciwko?
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu korzystałam z pomocy Averso, więc być może moja opinia będzie przydatna. Zaczęło się to kilkanaście miesięcy temu, może trochę dłużej. Padłam ofiarą oszustwa internetowego, sprawa jest dla mnie dosyć krępująca, więc może nie będę wdawać się w szczegóły. W każdym razie z konta zniknęło mi wtedy prawie czterdzieści tysięcy złotych, co dla mnie stanowiło jak na tamten okres dosyć dużą kwotę. Namiar na Averso znalazłam w Google, już nie
  • Odpowiedz
Heja, ja także potrzebuje opinii o Averso ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nataliyah: masz tu cały wątek z opiniami o averso, do tego linki do serwisów zewnętrznych z opiniami, a tobie jeszcze mało? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
O ile się nie mylę, to koleżanka korzystała z pomocy firmy / kancelarii prawnej typu Averso. I jeśli dobrze pamiętam to udało im się odzyskać dla niej pieniądze. Tam chodziło o jakiś włam na jej konto, podała komuś przez pomyłkę dane logowania czy coś takiego, i udało się tą osobę namierzyć. Tylko tak jak pisałam, to nie była kancelaria Averso raczej, tylko jakaś inna, co nie zmienia faktu, że takie kancelarie mogą
  • Odpowiedz
  • 0
@Paulina_Sok: No spoko, tylko że to jest wątek z opiniami na temat konkretnej kancelarii, tj. Averso, a nie "obojętnie jakiej firmy prawniczej" zajmującej się odzyskiwaniem kasy z oszustw.
  • Odpowiedz