Wpis z mikrobloga

@PrzegrywMaximus: Mi ostatnio w urzędzie pracy zaproponowali staż w sądzie, za 1700 zł za miesiesiąc, jakieś porządkowanie papierów, ale jednak stchórzyłem i powiedziałem, że jeszcze się zastanowię i nie odezwałem się
  • Odpowiedz
@basicname0: U mnie na moim #!$%@? nie ma żadnych starzy w urzędzie pracy, puściutko. A praca jedynie fizyczna. Jak pierwszy raz poszedłem tam to baba mnie wysłała do jakiegoś callcenter gdzie dzwonią po angielsku xD
Mimo, że mam papiery na Angielski C1 to i tak mnie nie przyjęli xD Pewnie zobaczyli, że wyższe magisterskie wykształcenie i pomyśleli, że szybko stamtąd #!$%@?ę ehh Nie ma pracy biurowej dla chuopa
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: Tak średnio bo na koncie mi 10 k zostało tylko, a lubię czasami zjeść jakąś pizzkę albo kebaba lub kupić jakieś pierdoły, a nie spytam rodziców na pieniądze o takie coś bo mi godność zabrania. A niestety albo stety zdrowy na ciele i na umyśle więc ryntki chuop nie dostanie
  • Odpowiedz
@PrzegrywMaximus: Mnie się spytali jaką chcę pracę, biurową czy fizyczną, powiedziałem że biurową, to powiedziała że będzie ciężko, że więcej ofert jest pracy fiizycznej, A tym bardziej, że jestem tylko po liceum z maturą. Ale ja na razie wogóle nie chciałbym pracować, jestem tam tylko dla ubezpieczenia, ile będzie się dało to będę ciągnał, a we wrześniu do jakiejś bezpłatnej szkoły policealnej się zapsize tylko
  • Odpowiedz