Wpis z mikrobloga

@Vedar sporo łażę po mieście, mam sporo znajomych i mam dokładnie takie samo zdanie jak ta pani.
Tutejsze przegrywy mają zwyczajnie problem z głową nie ze wzrostem czy tam zakolami.
  • Odpowiedz
@Vedar: dla każdej kobiety narzekającej na samotność i twierdzącej, że po prostu jest za brzydka, a faceci patrzą tylko na wygląda.

to nie Twoja waga i krzywa morda są przeszkodą, tylko Twoja osobowość.
  • Odpowiedz
@Vedar: No i w sumie po części ma rację. Wiadomo, że każdy chciałby mieć idealnego partnera - kobiety chciałyby wysokiego i przystojnego, mężczyźni z kolei chcieliby piękną i szczupłą, ale realia są inne. Naprawdę wystarczy wejść sobie na wykopie na tag przegryw żeby zobaczyć, że większość z nich ma #!$%@?ą osobowość. Co nie zmienia faktu, że jak się ma wygląd taki, a nie inny to ciężej o znalezienie partnera. Chociaż
  • Odpowiedz
dla każdej kobiety narzekającej na samotność i twierdzącej, że po prostu jest za brzydka, a faceci patrzą tylko na wygląda.


to nie Twoja waga i krzywa morda są przeszkodą, tylko Twoja osobowość.


@Sangreal: hehe dokładnie
  • Odpowiedz
sporo łażę po mieście, mam sporo znajomych i mam dokładnie takie samo zdanie jak ta pani.

Tutejsze przegrywy mają zwyczajnie problem z głową nie ze wzrostem czy tam zakolami.


@Kroledyp: ty chyba masz z główą problem skoro chodzisz po mieście i nic nie widzisz. Ja natomiast widze julki z wysokimi oskarkami z gęstymi włosami itd, nigdy z przegrywami, nawet srednie lochy wybierają siłownianych pseudo czadów byleby sie czyms wyróżniali i
  • Odpowiedz
Naprawdę wystarczy wejść sobie na wykopie na tag przegryw żeby zobaczyć, że większość z nich ma #!$%@?ą osobowość

Tutejsze przegrywy mają zwyczajnie problem z głową nie ze wzrostem czy tam zakolami.

@i__g @Kroledyp Mają rację. Żeby zrozumieć dlaczego duża część mężczyzn ma problem z kobietami wystarczy sobie wejść chociażby tutaj na #logikarozowychpaskow gdzie wszelkiej maści #przegryw na czele z jakimś blackpillowcami, redpillowcami oraz innymi idiotami srają
  • Odpowiedz
a kiedy ktoś niszczy ich magiczną bańkę zaczynają go wyzywać od bluepilla, simpa, beciaka, białorycerza


@Cztero0404: To chyba ty próbujesz jakiegoś pseudo inteligentnego nazewnictwa, po prostu ciężko ci się pogodzić z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
po prostu ciężko ci się pogodzić z rzeczywistością.


@Zylastychuop220: I to jest ciągle ta sama gadka nudna mi się już nawet nie chce odpowiadać bo jesteście wszyscy tak samo bandą nudnych kretynów... każdy kto wam wprost pisze, że jesteście bandą #przegryw z problemami nie może się pogodzić z rzeczywistością, ma urojenia albo jest bluepillem
  • Odpowiedz
I to jest ciągle ta sama gadka nudna


@Cztero0404: Mnie też nudzą takie cucki jak ty serio, nie dopuszczają do siebie blackpilla czyli wiedzy powszechnej potwierdzonej przez 95% przypadków tylko sugerujesz sie jakimis cuckami i wierzysz we wnetrze, tymczasem przechodzi chad i twoja czy innego cucka laska by sie oddala mu gdyby tamten mimo swojego wyglądu okazałby troche humoru :D Wierz sobie dalej, nie mówie ze masz nie wierzyc. Moze
  • Odpowiedz