Wpis z mikrobloga

Cześć!
pierwszy raz potrzebuję Was do zrobienia #wykopefekt.
To jak Komfort olewa klientów jest dla mnie lekko przerażające. Myślałem, że mnie to ominie.
Niestety nie.

tl;dr
Prośba o wykopanie: https://wykop.pl/link/7451505/sklep-komfort-nie-uznaje-reklamacji-i-mnie-olewa-prosba-o-wykopefekt

Kupiłem u nich panele do swojego mieszkania. Pomijając bałagan w zamówieniu wszystko w miarę normalnie przebiegło.

17.07.2023 - wysłałem pierwsze informacje dot. reklamacji
18.07.2023 - zostałem poproszony o dodatkowe zdjęcia, jednak wiadomość wpadła mi do spamu i bylem na wakacjach więc nie widziałem że potrzebują ode dodatkowych materiałów
31.07.2023 - dostałem odmowę reklamacji i prośbę o te materiały. Tego samego dnia odpisałem na maila i zadzwoniłem do firmy.

03.09.2023 ----- 28.05.2024 - pomimo wielu maili, telefonów nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Na infolinii próbowali mi wmówić niemalże, że nie przysługuje mi już prawo do reklamacji bo nie wysłałem im zdjęć od razu.
Ogólnie jestem wkurzony na to jak zostałem potraktowany. Firma chyba czeka na to, że minie mi okres gwarancyjny albo cierpliwość do pisania do nich pism.

Prośba o #wykopefekt. Może ktoś z firmy ogarnie się i w końcu po roku odpowie na moją reklamację...

Prośba o wykopanie:
https://wykop.pl/link/7451505/sklep-komfort-nie-uznaje-reklamacji-i-mnie-olewa-prosba-o-wykopefekt

#wykopefekt #remontujzwykopem #budownictwo #komfort #sklepkomfort #reklamacja #oszukujo #afera #budowadomu
hufosterex - Cześć!
pierwszy raz potrzebuję Was do zrobienia  #wykopefekt.
To jak Kom...

źródło: afera-komfort

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@hufosterex: czy dobrze czytam?
Nie wysłałeś im zdjęć które prosili, więc po 2 tygodniach odmówili reklamacji.
Wysłałeś im je w ogóle bo nic na ten temat nie piszesz.
Zrobiłeś sobie potem kolejny miesiąc przerwy i znowu do nich piszesz?
  • Odpowiedz
@hufosterex: wrzuć tutaj te zdjęcia, opisz co się stało. Bo póki co, jedynym podmiotem potrzebującym pomocy jesteś Ty - jaki dzban nie sprawdza spamu gdy czeka na odpowiedź z reklamacji? I wie, że ma na to 14 dni? W ogóle co to za gówno wytłumaczenie, że wakacje? Smartfona nie masz?
  • Odpowiedz
@hufosterex: Nie przesłałeś dowodów/brakujących dokumentów, to odrzucili reklamację. Normalne. Co ich obchodzi że nie sprawdzasz spamu albo że masz wakacje.
  • Odpowiedz