Wpis z mikrobloga

Śmieszne, potężna (dosłownie) lewicująca Julka z twittera z kolorowymi włosami w kabaretkach zesrała się, że teraz wszędzie to są te złe freak fighty i ona ma już dosyć bo ona chce coś obejrzeć a tam na przykład jest jaki news o ludziach którzy walczą na tych galach XDDDDDDDDDD #famemma #cloutmma #youtube #logikarozowychpaskow
Cztero0404 - Śmieszne, potężna (dosłownie) lewicująca Julka z twittera z kolorowymi w...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-05-28_104411_www.youtube.com

Pobierz
Cztero0404 - Śmieszne, potężna (dosłownie) lewicująca Julka z twittera z kolorowymi w...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@HelenaHarper997: Mnie bawi commentary bardzo pod takim względem, że oni kreują się na jakąś elitę intelektualną polskiego internetu praktycznie wszyscy uważając za to rzeczone commentary jedynie grono swoim kilku najbliższych znajomych z internetu. Pamiętam jak Awięc polecał jakąś kobietę bo ona gada o ekologii itp wszedłem na jej kanał a tam film w którym typiara mówiła, że jakieś małżeństwo (znaczy kobieta w nim) zaszła w ciąże bo wywaliła z domu
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Ja pamiętam jak jeszcze polska scena commentary opierała się na klonach leafyishere gdzie głównym tematem była beka z ludzi upośledzonych i dzieci w internecie. Dla mnie i tak opus magnum commentary to jak ziomek o nicku "skompyy" wstawił film, że szuka dziewczyny i jakby jakaś chciała to niech pisze xD.
  • Odpowiedz
  • 0
Dla mnie i tak opus magnum commentary to jak ziomek o nicku "skompyy" wstawił film, że szuka dziewczyny i jakby jakaś chciała to niech pisze xD.


@HelenaHarper997: Ja siedziałem pewnie już z jakieś 8-10 lat temu na jednej grupie z Okiem Fabiana (akurat tutaj nie ma się czym chwalić), Mateuszem Spysińskim oraz kilkoma ludźmi co byli odpowiedzialni za filmy które wypuszczali tam grafik Kuna, taka Kinga co im redagowała teksty
  • Odpowiedz