Wpis z mikrobloga

  • 0
@HelenaHarper997: Mnie bawi commentary bardzo pod takim względem, że oni kreują się na jakąś elitę intelektualną polskiego internetu praktycznie wszyscy uważając za to rzeczone commentary jedynie grono swoim kilku najbliższych znajomych z internetu. Pamiętam jak Awięc polecał jakąś kobietę bo ona gada o ekologii itp wszedłem na jej kanał a tam film w którym typiara mówiła, że jakieś małżeństwo (znaczy kobieta w nim) zaszła w ciąże bo wywaliła z domu plastikowe
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Ja pamiętam jak jeszcze polska scena commentary opierała się na klonach leafyishere gdzie głównym tematem była beka z ludzi upośledzonych i dzieci w internecie. Dla mnie i tak opus magnum commentary to jak ziomek o nicku "skompyy" wstawił film, że szuka dziewczyny i jakby jakaś chciała to niech pisze xD.
  • Odpowiedz
  • 0
Dla mnie i tak opus magnum commentary to jak ziomek o nicku "skompyy" wstawił film, że szuka dziewczyny i jakby jakaś chciała to niech pisze xD.


@HelenaHarper997: Ja siedziałem pewnie już z jakieś 8-10 lat temu na jednej grupie z Okiem Fabiana (akurat tutaj nie ma się czym chwalić), Mateuszem Spysińskim oraz kilkoma ludźmi co byli odpowiedzialni za filmy które wypuszczali tam grafik Kuna, taka Kinga co im redagowała teksty co
  • Odpowiedz