Wpis z mikrobloga

@powodzenia: irytujące, wiem
Zwłaszcza że diagnozuje się ADHD u osób które na własne życzenie mają wiele problemów w życiu. Nie urodzili się tacy, tylko mają objawy które załatwi odstawienie tiktoka.
  • Odpowiedz
@powodzenia: ciekawe z tym adhd - jeszcze kilka lat temu miałem 100% adhd, książkowy przypadek, wraz z rozwojem osobistym praca nad emocjami itp itd 50% objawów zniknęło XD ludzie całymi dniami się bodzcuja, piją po dwa energole, oglądają 3 godziny dziennie tiktoka, jedzą dużo słodyczy i krzyczą że mają adhd , a to tylko kwestia tego że niektórzy mają przebodzcowaie
  • Odpowiedz
@powodzenia jeszcze 20-30 lat temu ADHD rozumiano inaczej niż obecnie. Kiedyś ADHD diagnozowano tylko u chłopców którzy nie potrafili ,, usiedzieć na dupie". Dziewczynki w tych diagnozach pomijano. Jednak przez te dwie, trzy dekady psychologia zrobiła postęp, i teraz w badaniach uwzględnia się też kobiety. Bardzo podobnie sytuacja wygląda z autyzmem, tam też kobiety pomijano w badaniach. Dodatkowo kobiety które zazwyczaj mają wyższą inteligencję emocjonalną od mężczyzn lepiej rozumieją oczekiwania społeczne
  • Odpowiedz
@powodzenia:
Afiszują. xDD
N---------m w życie na nightmare mode od 10 roku życia, od urodzenia ADHD, trauma wieku dziecięcego, DDA i cała rzesza innego gówna, która składa się na CPTSD. W dodatku z charakteru jestem p---------m empatą.
Gdybym od urodzenia był członkiem afrykańskiego plemienia i polował na skorpiony, to miałbym łatwiej w życiu.
Daj mi receptę żebym mógł wrzucić na easy, bo póki co to Ty masz ból d--y, że
  • Odpowiedz
@powodzenia:
Może mają, co im zrobisz. Ja wyjaśniam, że to jest p--------e spektrum.
Jak masz podtyp mieszany to będziesz się w------ł, że ktoś ma tylko zaburzenia uwagi albo tylko zaburzenia ruchowe?
Trauma objawia się podobnie do ADHD.
  • Odpowiedz
@powodzenia myślę, że zaburzenia psychiczne/osobowości przeszły w mainstreamie podobną drogę co orientacje seksualne. Z poziomu tabu, wstydu i ostracyzmu społecznego wprost na salony jako niu seksi. I młodzi porzucili też subkultury, a nadal chcą przynależeć i być wyjątkowi, więc pełno pozerów. stąd ta Twoja lekkomyślna próba zrozumienia tego trendu, nazywając go afiszowaniem się. Ale kappa lippa, weź. I jaki problem Ciebie dotyczy misiu kolorowy- autyzmu? Aspergerczyk, czy też w zgodzie z
  • Odpowiedz