Wpis z mikrobloga

@ZbigniewUSA: Bo pewnie są. xD
Brutalny blakpyl to jest w tym zachodnim programie randka nago czy coś takiego. Potencjalni partnerzy stoją nago za taką zasuwką, która jest podnoszona najpierw do pasa- główny wybieracz odrzuca jakąś część, później do szyi- kolejne odrzucenie i na koniec całkowicie, żeby było widać twarz- musi wybrać jedną osobę z trzech. Manleci nawet z gigantycznymi fujarami są odrzucani na początku.
Najgorsze jest jednak to, że w
  • Odpowiedz
@ZbigniewUSA: ja ostatnimi czasy trochę żyłem w swojej bańce - robota, spacery, dziewczyna i rzadko bujam się po mieście. Moja mamałyga gdy wielki odsetek kobiet dzisiejszych właśnie stylizuje się na te szony internetowe. Moda czy upadek moralności?
  • Odpowiedz
@Honowanie_dupska: Jakiś owczy pęd. Znajoma się żaliła, że musi twarz poprawić, bo koleżanki poprawiają. Nic, że ma orbiterów, którzy w komplementach zachwalają proporcje twarzy, nic, że przez dwa tygodnie chwaliła się pomyłką syna koleżanki, który odjął jej 10 lat. Niby kobieta dorosła, inteligenta, wykształcona - otoczenie się nastrzykuje, to i ona musi.
  • Odpowiedz
@ZbigniewUSA: tłumacze dla niewtajemniczonych, Algorytm Miłości to serial mający być parodią reality show typu Hotel Paradise/Love Island. Obejrzałem jeden odcinek i ten serial to mega nieśmieszne gówno, oceniłbym go niżej niż przeciętny polski kabaret.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: oglądałem ten program na vod kilka spostrzeżeń miałem. Na podstawie samego ciała, bez głowy ciężko oceniać babki. Często były takie co do szyi były takie sobie, ale jako całość wyglądały całkiem spoko. Cycki to wariacja kształtów, również pomiędzy sobą u jednej właścicielki. Co do pitoków, to dobrze wiedzieć, że nawet jak się ma pyzę to nie jest jeszcze tak najgorzej, bo można mieć jeszcze gorzej. Trzy ludzie to jednak
  • Odpowiedz
Niby kobieta dorosła, inteligenta, wykształcona - otoczenie się nastrzykuje, to i ona musi.


@ToksycznyArek: chyba to mnie najbardziej boli i piecze - te baby jedynie nadają siedo pracy w żabce lub na zmywaku, a często zarabiają niewspółmierne do pracy i doświadczenia pieniądze. Potwierdzają to własnie na tiktokach i instagramach.
Poza tym te kobiety wszystkie wyglądają okropnie- jak z jednej fabryki.
  • Odpowiedz