Wpis z mikrobloga

@lycaon_pictus: o to to xD
Pamiętam jak gościu z pokoju obok obracał dupy w akademiku na tej samej kołdrze, którą dzień wcześniej całą zarzygał.

@analna_dewastatorka:
Mój ostatni jasiek pamiętał miał chyba z 30 lat i wyglądał jak ten podniesiony do czwartej potęgi.
Ale wystarczyło wymienić poszewkę, i nie odróżnisz od nowego. Widzisz co za alegoria się tu kryje może?

No i pokaż swoją najsampierw.
  • Odpowiedz
Przejedź się np do najbliższego hospicjum i zobacz jak tam wyglądają pół roczne poduszki


@Glikol_Propylenowy: uczyniłeś mi dzień :D
coraz bardziej się pogrążasz, co to w ogóle za przykład :D
Przeciętna osoba, która dba o higienę, zmienia poszewkę raz na dwa tygodnie, wietrzy mieszkanie nie będzie miała takiej poduszki
  • Odpowiedz
@morgiel: Mamy z różową identyczne poduszki, identyczne poszewki i są prane razem - moja poduszka jest żółta, a różowego nie. Możliwe, że po prostu faceci bardziej się pocą, może skład potu jest inny lub dłuższe włosy kobiet w stanowią dodatkową barierę.
  • Odpowiedz
Przeciętna osoba, która dba o higienę, zmienia poszewkę raz na dwa tygodnie, wietrzy mieszkanie nie będzie miała takiej poduszki


@NieBendePrasowac: jeśli ma problemy hormonalne, nadmierna potliwość, nadwagę, koszmary w nocy, to będzie miała taką poduszkę nawet przy zmianie poszewki co tydzień, sebum i pot po prostu przesiąka przez poszewkę i odkłada się na poduszce i nic z tym się nie da zrobić. Nie wydaje mi się, żebym się pogrążał poduszka faktycznie
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: rozbawił mnie ten przykład z hospicjum, taki mało reprezentatywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problemy hormonalne i nadmierna potliwość to też nie jest jakaś norma. Ja miałem taką poduszkę zażółconą bo używałem bez poszewki właśnie, a nawet z poszewką można po prostu po 5 latach kupić nową poduszkę.

BTW, trzeba dobierać sposoby do swojego ciała. Trochę tak jakby usprawiedliwiać śmierdzące skarpety nadmierną potliwością stóp.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: No tylko, że na nadmierna potliwość stop są bardzo proste sposoby, ze skóra głowy nie jest już tak łatwo, bo masz na niej włosy, więc dużo rzeczy nie da się zastosować w sposób praktyczny. Znów dochodzimy do momentu, kiedy mówisz, że Ty nie masz takiego problemu, ja też nie mam, ale jestem sobie w stanie wyobrazić człowieka, który taki problem ma, i ciężko jest mu cokolwiek z nim zrobić, umyje
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Paranoija: A tak z ciekawości, co teraz robi? Jak wygląda jego życie? Z doświadczenia tacy konczą:
a) z jakąś potulną dziewczyną, z którą potulnieją
b) w marketingu/utrzymaniu klienta/ubezpieczeniach gdzie koszą grube siano
c) na ulicy (chyba najrzadziej)
  • Odpowiedz
Pranie poduszek jak wyżej, z tym plastikowym syfem w środku jest tak samo realne jak pranie zużytych podpasek.


@Glikol_Propylenowy: Kup sobie po prostu pokrowiec na poduszke, a na to zakladasz posciel.

Tak to jest jak się patrzy tylko na buzię i wzrost, a tym którzy tego nie mają wypomina się jakieś pierdoł, które nie są przydatne w randkowaniu.


@lycaon_pictus: Nie wiem, może dlatego, że różni się czymś przyjście na ruchanie
  • Odpowiedz