Wpis z mikrobloga

@u8t3io3p: A ty się nie pocisz? Ludzie mogą mieć różne problemy np hormonalne, albo ze snem, gdzie budzą się codziennie zlani potem przez koszmary. Są różne sytuacje, ale najlepiej zrzucić to na brak higieny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, sprawa nie dotyczy mnie osobiście, tylko rozmawiamy o teoretycznym problemie.
  • Odpowiedz
śpicie na takich poduszkach i się dziwicie że nie ruchacie xd


@analna_dewastatorka: niektóre kobiety to odepchnie, ale ogólnie stereotypowe robienie z kobiet pedantek dbających o porządek bardziej niż faceci to jest mit. Maksymalizując szanse z dziewczynami lepiej nie mieć takich poduszek, ale jest niezliczona masa kobiet, które same mają straszny syf i im to nie robi różnicy
  • Odpowiedz
kobieta wyczuwa że mam żółtą poduszkę w domu?


@morgiel: skoro masz tak #!$%@?ą poduszkę, to można założyć, że o resztę tak samo dbasz jak o poduszkę, czyli problem z higieną oraz masz w #!$%@? duchotę na chacie, więc nie dziw się, że to kobietę odstrasza.

Szok jak podczas covidu, bo trzeba ręcę myć. xD Pewnie nawet poszewki nie używacie i płacz, że poduszka brudna. xD

Zobacz różnicę: regularna wymiana poszewki (w
Kolarzino - >kobieta wyczuwa że mam żółtą poduszkę w domu?

@morgiel: skoro masz tak ...

źródło: podasnjfan

Pobierz
  • Odpowiedz
śpicie na takich poduszkach i się dziwicie że nie ruchacie xd


@analna_dewastatorka: Piorę co tydzień poszewki, poszwy ect, a poduszki i kołdry raz na kwartał, raz na kilka lat wymieniam materac, a poduszki się w końcu zużywają i też trzeba nowe. W akademiku jak mieszkałem to totalne fleje ściągały do siebie dziewczyny, te same dziewczyny co dzisiaj narzekają, że ich mężowie nic nie pomagają w domu i trzeba za nich wszystko
  • Odpowiedz
@morgiel tania poduszka z wypełnieniem z gęsiego pierza pod wpływem temperatury człowieka łój zawarty w pierzu powoduje takie plamy i często mało przyjemny zapach. Można poduszkę rozpruć i wyprać materiał ale te plamy i tak wrócą nie pomoże też pranie całej poduszki w pralce. Niestety tanie poduszki z gęsim pierzem tak mają.
  • Odpowiedz