Wpis z mikrobloga

@Maczuga_Herkulesa18:

no ale ja wole miec rysy na panelach niz siedziec na jakiejs oblesnej macie. Podłoga jest dla mnie a nie na odwrót


I będziesz miał rozwaloną podłogę która będzie wyglądać jeszcze obleśniej niż jakaś mata. Sam myślałem podobnie dopóki nie zobaczyłem jak wygląda podłoga u znajomego ledwie po kilku miesiącach od remontu. A wyglądała mniej więcej tak:
TheDziobaker - @Maczuga_Herkulesa18: 
 no ale ja wole miec rysy na panelach niz siedz...

źródło: poplfwb2e8291

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@SirSith:
Są różne średnice tych trzpieni (na pewno 10 i 11 mm), musisz sprawdzić których potrzebujesz. Miałem takie na Markusie dawno temu kiedy uważałem go jeszcze za spoko krzesło ale za #!$%@? nie pamiętam który "rozmiar" to był. Do krzeseł Profim z kolei pasuje 11 mm i drogą eliminacji obstawiam, że w Markusie było 10 mm bo nie były zamienne ze sobą. Najlepiej weź suwmiarkę i zmierz dla pewności.
  • Odpowiedz
  • 1
I będziesz miał rozwaloną podłogę która będzie wyglądać jeszcze obleśniej niż jakaś mata. Sam myślałem podobnie dopóki nie zobaczyłem jak wygląda podłoga u znajomego ledwie po kilku miesiącach od remontu. A wyglądała mniej więcej tak:


@TheDziobaker: W dodatku tą matę łatwiej i o wiele taniej można wymienić niż panele. Ja mam panele drewniane i kolor co prawda się nie ściera ale są miękkie, powstają rysy, potem lakier się wyciera i jest
  • Odpowiedz
  • 0
konsola i monitor do tego fotel do siedzenia, współczuję. Grając na konsoli to się rozwalasz na sofie z nogami na stole przed dużym TV w 4k.


@sberatel: co kto woli, zdecydowanie lepiej mi się siedzi w fotelu z nogami założonymi na mały taborecik pod nogi i granie na 27 calowym monitorze, niż na kanapie i granie na 40 calach.
  • Odpowiedz
  • 1
Ale fotele mnie zaciekawiły


@SirSith:
Mam od nich Xenona NET przywiezionego z biura, siedzę na nim już 9 rok po 8-10 godzin dziennie (do 2020 w biurze, potem wziąłem do domu na home office) i zero problemów, tylko sobie kółka wymieniłem bo chciałem te kauczukowe. Do drugiego biurka kupiłem tańszy model Raya i już nie jest taki wygodny (za mały dla mnie), choć równie dobrze wykonany.
  • Odpowiedz