Wpis z mikrobloga

Zadam głupie pytanie z racji tego, że wiadomo jaki to jest tag.
Ale czy też macie tak, że czujecie się kompletnie biedni w sensie bezsilni/bezradni w każdym elemencie swojego życia z naciskiem na brak relacji międzyludzkich? Przytłacza Was absolutnie wszystko - cała ta toksykologia codziennego szarego życia? W relacjach międzyludzkich nie wiecie, co robicie źle, ale bardzo się staracie coś z tego trwale zbudować, a nie wychodzi z tego nic? Staracie się być mili, uprzejmi i wyrozumiali, ale to wszystko do Was nie wraca? Popełniacie błędy, które nie są błędami, ale po prostu zwykłym pechem od losu? Nieraz macie takie wrażenie, że desperacko szukacie kogoś, z kim moglibyście się spotkać, by to wszystko wywalić z siebie? #!$%@? ciężki jest obecny świat. Pełen fałszywców, egoistów i dwulicowych #!$%@?ów. Wiem, że mam depresję. Ale zmalałaby ona choć trochę, gdybym tylko poznał tę jedną, wrażliwą i szczerą osobę taką jak ja, której można by było się wygadać. Nawet słuchanie muzyki coraz mniej mi pomaga. Chyba, że muzyka Clinta Mansella, gdy kiedy jej słucham zagłębiam się w refleksjach i myślę sobie, że zasłużyłem na coś lepszego będąc jeszcze tak młodym człowiekiem. Dla mnie skończenie na tym tagu nie jest w żadnym stopniu wstydem, bo wbrew pozorom jesteśmy silni wewnątrz, że mamy odwagę tutaj pisać o naszych smutnych przeżyciach. Martwi tylko to, że w realu nie wiele znaczymy... Świat wydawał się już być dla mnie trudny, gdy byłem nastolatkiem. Po 20-tce szybko zmieniłem zdanie. Cytując klasyka "Kto ma miękkie serce, ten musi mieć twardą dupę". Przykre to wszystko.

#przegryw #depresja #samotnosc
rubingramrap99 - Zadam głupie pytanie z racji tego, że wiadomo jaki to jest tag. 
Ale...
  • 23
  • Odpowiedz
@rubingramrap99 " myślę sobie, że zasłużyłem na coś lepszego będąc jeszcze tak młodym człowiekiem. " Moim zdaniem tu popełniasz blad, na nic nie zasługujesz ze względu na młodość. Tworzysz sobie w głowie wizję tego jak się powinno żyć będąc młodym i do tego tęsknisz. A to tylko wizja, nie rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@rubingramrap99: skoro jest Was tak dużo to podzielcie sie po województwach i zorganizujcie spotkania, aby poznac ludzi podobnych sobie. Duza szansa, że złapiecie kontakt i znajdziecie osobę, która Was rozumie.W zadnych innych czasach w przeszłości ludzie z podobnymi problemami nie mieli tak dużej szansy poznać bratniej duszy jak dzisiaj. Wytłumaczcie prosze co stoi na przeszkodzie? I jak cos nie chce z nikogo kpić, naprawde życze Wam jak najlepiej
  • Odpowiedz