Wpis z mikrobloga

Hejo, autodesk, a konkretnie autocad w wersji student mnie pokonał - za mało informacji.
Chcę się nauczyć obsługi autocada, ale trochę jest drogi więc pomyślałem o bezpłatnej na rok wersji studenckiej, ale nasuwa się mi pytanie - wszędzie jest napisane że ogólnie jest to na jakieś uczelnie techniczne. Czy jak studiuje g---o kierunek to przejdzie czy raczej nikt nie daje o to #!$%@?? Pozderki serdeczne
#autocad #inzynieria
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@StaraSzopa Dawno dawno temu na samym początku ścieżki zawodowej dużo czasu spędzałem z konstruktorami którzy obsługiwali zlecenia POS (różne displaye itp.). Głównie tworzyli oni kartonowe standy reklamowe. Korzystali z różnych narzędzi (artioscad, autocad, w każdym razie dużo "cad"). Sam nawet co jakiś czas pomagałem im z różnymi tematami (głównie już na prototypach). Jeszcze przed tą pracą też miałem małe szkolenie z podstaw autocada.

Chciałbym na początek sobie przypomnieć samą obsługę, a
  • Odpowiedz
@neffwt
Ciekawa historia, acada wciąż używają raczej w budowlance i wielkich gabarytach. Od siebie polecam kanał InżynierProgramista na yt, znajdziesz tam dużo poradników i trików z różnych cadów. Ma też tutaj konto na wykopie.
Imo wkroczenie od razu w cad3D będzie przyjemniejsze, praca w autocadzie to mordęga ale nie zniechęcam :)
  • Odpowiedz
  • 1
@StaraSzopa: Wczoraj przesiedziałem od wpisu kilkanaście h i jest w pyte :) Bardzo fajny jest ten autocad :) Projektu nie pokażę, bo za głowę się tu złapią, ale widzę potencjał :)
  • Odpowiedz