Wpis z mikrobloga

W końcu udało mi się osiągnąć dość gładką cerę. Wcześniej pisałem że stosowanie kosmetyków na twarz to cope, ale jednak zmieniam zdanie, bo wymagają długiego stosowania żeby zobaczyć efekty. po około roku 'skin care routine' widzę duże zmiany. Najlepiej działa serum z Wit C bo nadaje cerze taki jasny polyskowy, zdrowy wygląd, a wcześniej często miałem mordę czerwoną, do tego najczęściej w pryszczach i duże wory pod oczami.
No i dzieki redukcji tez skóra lepiej wygląda bo nie jadłem żadnych słodyczy od około 2 miesięcy, a spożywałem pokarmy o gęstych wartościach odżywczych.
Dzięki redukcji jestem już przyzwyczajony do jedzenia zdrowo, bardziej mi smakują teraz zdrowe rzeczy niż wcześniej, za tydzień już masa muszę pomyslec żeby się tego trzymać, żeby nie było jak wcześniej.
Wiaodmo że też bez przesady, jakieś chipsy czy fast food raz/dwa w tygodniu wlecą. Ale nie tak często jak kiedyś, bo zdarzało się że codziennie np. paczkę żelek jadlem.
Zdrowie i sprawność są dla mnie bardzo ważne, wygląd też ale tu wiaodmo że małe pole do manewru jest jeśli chodzi o jakieś zmiany.
#przegryw #looksmaxing
anonanonimowy321 - W końcu udało mi się osiągnąć dość gładką cerę. Wcześniej pisałem ...

źródło: Screenshot_20240527-161527~2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach