Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki. Usiadłem i się zebrałem, żeby zrobić jedną wielką playlistę wszystkich piosenek (teledysków), które leciały w 30 ton lista przebojów od pierwszego do ostatniego odcinka programu. Udało mi się znaleźć listę wszystkich piosenek które leciały i dodać do jednej wielkiej playlisty. Wydaje mi się, że jest więcej niż 95% tego co leciało w programie. Wydaje mi się też, że jest tyle lost media w teledyskach, że głowa mała. Starałem się wrzucać głownie teledyski, ale jak już napisałem jest sporo lost media albo w ujowej jakości, ale to chyba tylko dodaje klimatu xD. Z całej listy starałem się usunąć tylko piosenki dla dzieci i piosenki religijne, niektóre piosenki mogą być podwójne ze względu na rożne wykonania i to samo jest z teledyskami. Starałem się jak najbardziej odwzorować te teledyski które leciały w tamtych czasach w tym programie.
Tutaj cała playlista:
https://youtube.com/playlist?list=PLZcZKhqgT4wI2loKp9ckBYGe6CEQYMguq&si=yUN7iMlJ6eMN5HlT
#nostalgia #dziecinstwo #lata90 #gimbynieznajo #youtube #muzyka #playlistawykopu #youtube #30ton #glupiewykopowezabawy
The_Rainman - Dobra wykopki. Usiadłem i się zebrałem, żeby zrobić jedną wielką playli...

źródło: 364f749eb11d0d02c9799631b6e173a0,0,0,0,0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
Wystarczy włączyć shuffle i grać xD

tutaj macie to co mi zostało z całej listy i nie mogę rozszyfrować

L
lima
Lolita
markowski, m
Mary J
Melanie C
michelle branch
moje miasto
Molesta - Ewenement
mon tout
Mor W
mój
Mr
my music
my music (inspirations???)
natasha watkins
P
Papa A
photograph
piper
precious
rodowicz/s
slim thug
steven tyler
T
take it
the voice (elvis presley)
There
tripping
Warren G
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@The_Rainman:

Moje typy co do "zaszyfrowanych":
* Michelle Branch: Michelle Branch - Everywhere
* Moje miasto: Peja - I moje miasto zła sława owiane albo Grzegorz Markowski feat. Liroy - Twoje miasto (kawałek z polskiego serialu Ekstradycja)
* Mor W: Morwa - Dla słuchaczy
* mój: Goya - Mój
* slim thug: Beyonce feat Slim Thug - Check on it
  • Odpowiedz