Wpis z mikrobloga

#tenis

Uwielbiam dyskusje na poziomie na tagu

Wykopek @4pietrowydrapaczchmur zesrał się właśnie w poście że mężczyźni na szlemach grają 5 setów a kobiety 3.

Zwróciłem mu uwagę, że jakby to mężczyznom grającym na szlemach przeszkadzało to napewno by to naglosnili a napewno zwracali na to uwagę

No ale przeszkadza to najbardziej Mirkowi z nadwagą oglądającego tenis na kanapie w towarzystwie Top Chipsów i Coli

Poprosiłem go również o podanie zawodników z top 100 którzy podnosili ten problem - zero odzewu

Cóż

#bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Bo mylnie zakładasz, że brak otwartego sprzeciwu świadczy o jego faktycznym braku.

Zresztą ja też Cię wrzucam na czarną, jak wciągasz mnie już na tym poziomie absurdu, to nie ma najmniejszego sensu tracić więcej czasu.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Żaden tenisista w tourze nie zaprotestuje, bo nic z tego nie będzie miał. Rachunek zysków i strat jest ujemny w tym wypadku. Mogliby wnioskować jedynie o podwyższenie zarobków dla mężczyzn, bez obniżania zarobków kobiet. Ale opinia publiczna by to raczej źle przyjęła. Sytuacja loss-loss.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Lower down the pyramid, the sums have long been known to be unequal. A study undertaken by the Financial Times last year determined that “the total prize money awarded on the men’s tour so far this year is 75 per cent higher than on the women’s, the widest the gap has been since 2001”.

The picture is further complicated by the ATP’s bonus pool and profit-sharing systems, which offer
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: tak właśnie ludzie zamykają się w bankach. Jak myślisz inaczej niż on to musi Cię usunąć ze swojego strumienia informacyjnego, żebyś mu narracji nie psuł, a nie daj boze zaburzył jego jedyny tok właściwego myślenia. Zmierzamy w przepaść jako społeczeństwo
  • Odpowiedz