Wpis z mikrobloga

nawet nie zlicze ile razy przez ostatnie 4 dni uslyszalam pytanie „ALE DLACZEGO TY NIE MASZ CHLOPAKA???” i to od osob ktore widzialam pierwszy raz w zyciu…. i nie moglam im odpowiedziec, ze to dlatego ze jestem pi*rdolnieta i dla mnie kazdy chlop ma jakies zjbbbbne cechy ktorych nie da sie przeskoczyc
  • 85
  • Odpowiedz
  • 3
@wedkarz93 trujesz od kilku godzin, najpierw jestem chlopem, pozniej laska i chcesz na randke, dostales kosza to nagle gruba baba a teraz znowy chlopem
  • Odpowiedz
@stormi: Skomentowałem najwcześniej coś w sumie Tobie, max połtorej godziny wstecz gdzieś, zatem skończ z tą manipulacją na forum i hiperbolizacją, że pisałem coś o godzinie piątej. Ciągle jesteś chłopem i nigdzie nie użyłem słowa randka - zaproponowałem to, żebyś mogła coś udowodnić wszystkim, ale i tak byś nie poszła, zatem miało to wydźwięk ironiczny ziomek. Ty tutaj trujesz wszystkim pisząc wysrywy ciągle, bo Ci się nudzi piwniczaku, w stylu pakowania
  • Odpowiedz
@stormi: od kilku tygodni niemal codziennie jak nie z pracy to ktoś ze znajomych rzuca do mnie ze powinienem kogoś znaleźć, dlaczego nie szukam "taki chłopak się marnuje". Odpowiadam wprost - życie singla choć samotne, to spokojne. Zmarnowałem 8 lat na ostatni związek. Kolejna relacja, choć za krótko by coś mogło więcej z tego być, dała mi do zrozumienia, że nie potrafię na dłużej być z kimś szczęśliwy. Bo jak nie
  • Odpowiedz