Wpis z mikrobloga

nawet nie zlicze ile razy przez ostatnie 4 dni uslyszalam pytanie „ALE DLACZEGO TY NIE MASZ CHLOPAKA???” i to od osob ktore widzialam pierwszy raz w zyciu…. i nie moglam im odpowiedziec, ze to dlatego ze jestem pi*rdolnieta i dla mnie kazdy chlop ma jakies zjbbbbne cechy ktorych nie da sie przeskoczyc
  • 85
  • Odpowiedz
@stormi: Zresztą dziewczyna nie pisałabyy takich infantylnych, atencyjnych, chaotycznych wpisów - tylko nudzący się właśnie wykopek piwniczak, byłby zdolny do takiego kontentu. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@wedkarz93 mega smutne bo kobiety wcale sie nie masturbuja, wez skoncz zawracac glowe, musisz miec zolte papiery, ze do Ciebie najprostsza informacja nie dociera, pewnie jakis chlop z wykopu sie podszywal pod babe i Cie niezle zrobil, ze teraz zakladasz, ze kazda dziewczyna na wykopie to chlop
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: No nie pójdzie tylko z powodu bycia facetem.
@stormi: Nawet jakbyś chciała iść i byłabyś kobietą, a zdjęcie z damską aparycja byłyby Twoje, to raczej na odwrót i ja nie jestem z Twojej ligii - jesteś za gruba w skrócie, a lubię bardzo właśnie szczupłe i zgrabne kobiety.
  • Odpowiedz
@stormi: A gdzie ja dostałem kosza - od chłopa podszywającego się pod kobietę?
No dziewczyna z tamtego zdjęcia ma grube paluchy, w dodatku beznadziejnie zrobione paznokcie (przerost formy tam nad treścią) i jak wstawiałaś zdjęcia tyłka, to też tamta dziewczyna niezgrabna - aseksualne są w mooim przypadku takie wielkie tyłki.
  • Odpowiedz